דף הבית

כניסה

רשימת השיעורים

שיעור לדוגמה

הזמן ספר הדרכה וקוד

המלצות

שאלות נפוצות

קורסים

בתי-ספר

אודותינו

הצטרפו אל סיטם

צור קשר

הבלוג של לטיציה

   
אודותינו  
  סיטם E-learning: השיטה המהירה ללימוד אופנה, גזירה ותפירה באופן פשוט ומדויק.

שיטת סיטאם, בזכות רמתן הגבוהה והמקצועית של המורות המעבירות את הידע התיאורטי והמעשי של גזירה ותפירה, מאפשרת לכל מי שרוצה ללמוד את התחום בין אם הוא חסר ניסיון ובין אם הוא בעל ניסיון עשיר.

שיטת סיטאם פותחה בשנת 1946 ע''י משפחת Padovani אשר ידועה במסורת עשירה בתחום העיצוב האופנה. שיטה זו מיועדת להכנת גזרות מדויקות תוך זמן קצת באמצעות סרגל טכני (dima ), דבר אשר מקנה ביטחון מלא בגזירה ותפירה של כל דגם רצוי.

מאז ,זכה בית הספר להצלחה רבה וכיום הודות לשיטה,סטודנטים רבים ברחבי העולם, מקבלים הכנה מקצועית ומתאימה לכניסה לתחום האופנה העלית.

קורסים של סיטאם מספקים כל צורך של תלמיד בין אם הוא כמהה לידע בסיסי ובין אם לידע מקצועי יותר.

הפרוייקט החדשני של סיטם: E-learning - לימוד אופנה, גזירה ותפירה דרך האינטרנט. מכון סיטם נותן לכם את כל הדרוש, כולל ספר הדרכה וסרגל מיוחד, ללימוד השיטה. בנוסף ניתן להשתמש באתר שלנו על מנת לצפות בשיעורי הדגמה המסבירים איך להשתמש בסרגל ולעצב את כל הגזרות שבתוכנית הקורס.

E-learning SITAM היא הדרך המהירה ללימוד אופנה בביתכם, בזמנכם החופשי.

סיטם, בית הספר האיטלקי לאופנה, לא מפסיק להתפתח מאז שנוסד בשנת 1946, שיטת ה E-learning של סיטם מועברת דרך האינטרנט ומעניקה את האפשרות לכל אחד ואחת בכל מקום בעולם ללמוד אופנה, גזירה ותפירה באופן מהיר, מדויק וקל להבנה. שיטת סיטם, המוכרת בכל העולם, מאפשרת לכם ללמוד ולעצב בעצמכם את סגנון הלבוש שלכם, ללא כל ידע מוקדם מגיל 12!

כל מה שצריך - רצון ומכונת תפירה!

בהצלחה,

צוות סיטם
  בנין סיטם בפדובה
 
  ליטציה בביקור בסיטם פדובה
 
  הסרגל של סיטם
     
English
Italiano