המכללה ללימוד מקצועות האופנה סיטם

לימודי תדמיתנות במרכז

שנים שאתם חולמים לדעת לתפור? שנים שאתם קונים בגדים ואומרים את המשפט, עוד לא המציאו את הבגד שאני חולמת עליו בדמיון? אז איך גם אתם תוכלו ללמוד לתפור בקלות? למכללת סיטם יש בדיוק את הנוסחה הנכונה עבור כל מי שזהו חלומו. בלימודי תפירה במכללת סיטם תלמדו להשתמש במכונת התפירה, תלמדו לבצע סוגים שונים של תפרים, תלמדו על גזרות שונות ואיך יוצרים גזרות בהתאמה אישית וכל זאת בעזרת שיטה ייחודית שפותחה על ידי בית הספר. 

פריסה ארצית רחבה

CITIES
לפרטים על הקורסים המקוונים לחצו לפרטים נוספים אודות לימודים בסיטם לחצו

איך עובדת השיטה של בית ספר סיטם ללימודי תדמיתנות במרכז?

לבית ספר סיטם יש מספר סוגים של קורסים שניתן ללמוד. אחד הקורסים עבור מתחילים הוא קורס תפירה למתחילים במרכז. בקורס זה הסטודנטים יקבלו גיליונות נייר הכוללים גזרות מוכנות מראש במידות שונות. בקורס ילמדו הסטודנטים איך להעתיק את הגזרות וליצור מהן גזרה אישית. בהמשך ילמדו הסטודנטים לקחת את הגזרה המצוירת ולהפוך אותה בעזרת מכונת התפירה לבגד ממשי. מטרת הקורס לתת לסטודנטים המתחילים בתחום כמה שיותר ביטחון לאורך כל הלימודים על מנת שיוכלו בהמשך לבצע תפירה עצמאית בביתם. 

השיטה של בית ספר סיטם היא ייחודית ומקנה לסטודנטים כלים להצליח בתחום. סטודנט שנרשם לקורס במכללת סיטם מקבל מעטפת רחבה הכוללת ספר הדרכה בעברית, סרגל פטנט שבאמצעותו יוצרים גזרות אישיות, הדרכות מצולמות וליווי אישי לאורך כל הקורס.

תמיד חלמתם ללמוד לתפור?
קורס תפירה במכללת סיטם או קורס תפירה אינטרנטי ע”פ השיטה האיטלקית המנצחת!

או השאירו פרטים להרשמה לקורסים נוספים

איך יוצרים אופנה מתקדמת על פי השיטה של בית ספר סיטם בלימודי תדמיתנות במרכז?

על מנת ליצור בגדים מיוחדים, מעבר לתפירה הפשוטה, יש לדעת תדמיתנות. מקצוע התדמיתנות מאפשר למעצבים לקחת רעיון לבגד מסוים ולהפוך אותו לבגד ממשי על ידי תהליך של פיתוח גזרות. גזרת הבסיס הידועה היא כמובן גזרת הגוף שממנה יוצאים לגזרות נוספות. את הידע ליצירת גזרות לומדים בלימודי תדמיתנות במרכז. באמצעות ידע זה תוכלו לפתח את הרעיונות שלכם ולתפור בגד על פי גזרה שעיצבתם בעצמכם. קורס תדמיתנות במרכז במכללת סיטם, מאפשר לכם להביא את היצירתיות שלכם. ודאי חלקכם מכירים את הגזרות המוכרות שלפיהם מעצבים בגדים בתעשיה, בלימודי תדמיתנות במרכז תלמדו גם את הגזרות הללו וגם לייצר גזרות חדשות ויצירתיות בעצמכם. סטודנטים שלומדים תדמיתנות יוכלו לפתח את התחום למקצוע, לעצב בגדים ייחודיים ולמכור אותם לאחר מכן. חלק מהמעצבים בוחרים לעסוק בתחום שמלות הכלה והערב וחלקם בביגוד יומיומי. 

עידכונים מהאינסטגרם שלנו

עידכונים מהאינסטגרם שלנו

עם מה יצאו הסטודנטים בסוף קורס תדמיתנות במרכז?

קורס תפירה במרכז הוא קורס שמלמד את הסטודנטים לתפור בגדים על ידי גזרות קיימות. הסטודנטים ילמדו על סוגים שונים של מכונות תפירה, סוגי תפרים, סוגים שונים של עיצובים לאזורים האגן, המותניים והכתפיים. בסוף הקורס תדעו לקחת בדים ולתפור מהם בגד אחד. את הקורס ניתן לעשות ברמת מתחילים, למי שאין ידע בכלל או ברמת התמחות בשמלות כלה וערב. קורס תפירה הוא ידע מקדים שחייב לדעת לפני שעוברים ללימודי תדמיתנות במרכז. לכן, אם עולם הטקסטיל והתפירה מעניינים אתכם, הדרך ללמוד את התחום היא קודם לעבור לימודי תפירה במרכז ולאחר מכן להירשם ללימודי תדמיתנות במרכז. 

למה דווקא ללמוד לימודי תדמיתנות במרכז בבית הספר סיטם?

לימודי תדמיתנות במרכז בבית ספר סיטם, הם לימודים ברמה גבוהה. השיטה של בית הספר מגיעה היישר מאיטליה, מדינת האופנה הידועה. בשיטה זו פיתחו סרגל מיוחד שעוזר לדייק את החישובים ביצירת גזרות חדשות. המטרה של הסרגל, לעזור לכם להגיע לגזרות מדויקות עם כמה שפחות תיקונים כאשר תעברו לשלב תפירת הבגד. בית הספר סיטם מציע כיום לסטודנטים מנעד רחב של קורסים שונים ומגוונים במספר מתכונות שמתאימות עצמן לסטודנט. כך לדוגמא, סטודנט שלמידה בכיתה היא המתאימה לו ביותר, יוכל להירשם לקורסים פרונטאליים ברמת גן. סטודנט שעמוס מאוד ומעוניין לשלב לימודים עם עבודה בצורה נוחה, יוכל ללמוד קורסים מכוונים ומי שממש חשוב לו הוראה פרונטאלית, אך עמוס בזמן, יוכל ללמוד מהבית בקורסי האונליין. למעשה עומדת בפני הסטודנטים בחירה רחבה ללמידה במתכונת שהכי נוחה לו וזה יתרון גדול מאוד. חשוב לציין שסוגי הלמידה השונים אינם פוגעים באיכות הקורסים ומלמדים אותם המורים הטובים ביותר בענף זה. 

לסיכום, אם תפירה תמיד עניינה אתכם ואתם רוצים ללמוד אותה כתחביב או כמקצוע, זה הזמן להירשם ללימודי תפירה במרכז בבית הספר סיטם. 

כל הזכויות שמורות ©

WEBZ DIGITAL