המכללה ללימוד מקצועות האופנה סיטם

לימודי תדמיתנות בהוד השרון

לימודי תדמיתנות בהוד השרון בבית הספר סיטם, הם לימודים מתקדמים בענף האופנה. ענף זה תמיד נמצא בהתפתחות, החל מהמאה השמונה עשרה, כאשר הומצאה מכונת התפירה ועד היום. כל תקופה ואפילו כל עשור, מביאים עימם סוגי אופנה מגוונים ושונים מהעשור הקודם ומאות קודמות חוזרות ומגיעות למאות אחרות. מדובר בענף ססגוני ויצירתי והכל למעשה מתחיל בקורס תפירה בהוד השרון בבית הספר סיטם, בו הסטודנטים לומדים את הבסיס לענף זה. סטודנטים בבית הספר סיטם יוכלו ללמוד קורסי תפירה למתחילים, להמשיך לקורסי תדמיתנות ואף להשתתף בקורסי ההתמחות לשמלות כלה וערב. במאמר זה נציג סוגי אופנות שונים שנלמדים כהשראה לסגנונות אופנה בבית הספר סיטם ללימוד תפירה ותדמיתנות ברמה גבוהה. 

האופנה במאה השמונה עשרה כפי שנלמדת בלימודי תדמיתנות בהוד השרון

לפני המאה השמונה עשרה, הבגדים של פשוטי העם היו לצורך לבוש יומיומי, לעומת זאת, אנשי האצולה לבשו בגדים מהודרים. הנשים לבשו שמלות ומחוכים שהצמידו היטב את אזור המותניים ועליהם הוצמדה שמלה כבדה שתחתיה ישב הקומבינזון. מהמאה השמונה עשרה, כאשר החלו לחשוב במונחים של חופש, החלו לראות את החופש גם באופנה. השמלות ההדוקות והכבדות הפכו לשמלות לבנות רחבות ארוכות שהוצמדו בעזרת חגורת בד לקו המותן העליון והגברים לבשו בגדים מהודרים בתחרות ואיכות הבד הייתה גבוהה מאוד. לסוג אופנה זו קראו הניאו – קלאסיקה. בלימודי תדמיתנות בהוד השרון בבית הספר סיטם, תלמדו את הבסיס לאופנה זו ולסוגי אופנות מגוונות לאורך ההיסטוריה. באמצעות גזרות אלו תוכלו ליצור אופנת וינטג' יפיפייה. 

לפרטים על הקורסים המקוונים לחצו לפרטים נוספים אודות לימודים בסיטם לחצו

האופנה במאה התשע עשרה על פי לימודי תדמיתנות בהוד השרון

במאה ה – 19 הלבוש ממשיך לעשות הפרדה בין המעמדות השונים, כאשר מעמד הפועלים לובשים בגדים קלילים לעבודה. הנשים ממעמד הפועלים לובשות מכנסיים בעבודתן וכאשר יוצאות מחוץ לעיר לובשות שמלה שמעליה סינר. לעומת זאת, במעמד הגבוה יש התעסקות רבה בלבוש מהודר שעשוי מבדים יקרי ערך. בגדים אלו מיוצרים משכבות על שכבות של בד כבד. נשים אלו יכלו ללבוש בגדים מכבידים אלו, כיוון שלא עבדו. כיום ניתן לראות סוגי לבוש כאלו בתצוגות אופנה גדולות, בהן יש מעצבים שהתחילו את דרכם בלימודי תפירה בהוד השרון בבית הספר סיטם. בלימודים אלו מתחיל הבסיס ליצירת גזרות מיוחדות אלו וגזרות מגוונות נוספות שניתן לייצר כאשר יודעים את שיטת העבודה. בבית הספר סיטם מלמדים שיטה ייחודית באמצעות סרגל פטנט אשר מקבל כל סטודנט בתחילת הלימודים. השיטה מאפשרת לסטודנט לעצב גזרות חדשות מאפס. 

תמיד חלמתם ללמוד לתפור?
קורס תפירה במכללת סיטם או קורס תפירה אינטרנטי ע”פ השיטה האיטלקית המנצחת!

או השאירו פרטים להרשמה לקורסים נוספים

האופנה במאה העשרים כחלק מקורס תדמיתנות בהוד השרון

אופנת המאה העשרים היא אופנה יותר קלילה ומאפשרת. המחוכים החזקים ושכבות הבדים ננטשו לטובת אופנה חופשית יותר. השמלות הופכות לקצרות יותר עד הברך, מדגישות את גזרת הגוף. הדבר היחיד שנשאר הוא הצניעות בבגד שנתפר באופן מחויט והגרביונים שנשארו. שמלות מהודרות יותר נתפרו ממשי ושיפון ועליהם נרקמו תחרות וחרוזים. לאופנה זו מצטרפים כובעים צמודי ראש. הגברים גם חבשו כובעים ולבשו חליפות מחויטות ומעילים ארוכים עד קצה הרגל. זו הייתה אופנה מאוד מיוחדת שהיא הבסיס לאופנה של היום ושל כל המאה ה-21. אופנה זו משתנה לאורך כל עשור וניתן לראות את השינויים בשנות החמישים, שישים, שבעים ושמונים. האופנה בעשורים אלו מושפעת מידוענים וזמרים שונים. מאופנת המאה ה-20 יצרו את גזרות הבסיס שקיימות היום ושנלמדות בלימודי תדמיתנות בהוד השרון בבית הספר סיטם. 

עידכונים מהאינסטגרם שלנו

עידכונים מהאינסטגרם שלנו

אופנת המאה ה-21, האופנה העכשווית שנלמדת בלימודי תדמיתנות בהוד השרון

שנות ה-2000 שואבות השראה מהמאה ה-20. בתחילת העשור הראשון, חוזר העור וניתן לראות אותו על גברים ונשים במכנסיים, חצאיות ומעילים. הצבעים עזים וזוהרים. בסיום העשור חוזר הסקיני ג'ינס הצמוד יחד עם חולצות הטריקו המשוחררות והאופנה מושפעת מסוגי מוסיקה שונים, אחד מהם הוא ההיפ הופ המאופיין במכנסי ג'ינס רחבים, חליפות טרננינג מעוצבות, כובעי מצחיה ומשקפי טייסים. האופנה מגוונת, משתנה בכל עונה וכך גם הצבעים שמוצעים. ההשראה חוזרת בעיקר מהמאה ה-20, אך ניתן לראות גם מאפיינים של סוף המאה התשע עשרה. כיום בלימודי תדמיתנות בהוד השרון בבית הספר סיטם, לומדים הסטודנטים להביא את היצירתיות שלהם אל תוך העיצובים וליצור גזרות מיוחדות משלהם. הסטודנטים כמובן משתמשים בהשראה מאופנות קדומות, אך מביאים את האינטרפטציה שלהם אל הגזרות השונות. 

מה לומדים בלימודי תדמיתנות בהוד השרון?

בקורס התדמיתנות בהוד השרון בבית הספר סיטם, לומדים הסטודנטים את רזי האופנה לאורך ההיסטוריה, לומדים לתפור במכונת התפירה באופן מקצועי ולומדים את תהליך התדמיתנות אשר לוקח רעיון והופך אותו לבגד בתהליך של חישובים, ציור ויצירת הבגד. בבית הספר לאופנה סיטם, ילמדו הסטודנטים שיטה יעילה ופשוטה ליצירת גזרות שונות באופן מדויק ופשוט. בעזרת שיטה זו והסרגל המיוחד שפיתח בית הספר, יוכלו להביא לידי ביטוי את יכולת העיצוב שלהם.

כל הזכויות שמורות ©

WEBZ DIGITAL