המכללה ללימוד מקצועות האופנה סיטם

לימודי תפירה

לימודי תפירה מעניינים אתכם? אם תחום היצירה, האופנה והעיצוב מדבר אליכם, אין ספק כי לימודי תפירה הם הצעד הנכון בעבורכם. חשוב מאד שתדעו כבר עכשיו כי לימודי תפירה אצלנו מאפשרים לרכוש ידע נרחב הרבה יותר מיסודות תפירה בלבד ואצלנו חלק משמעותי מתכנית הלימודים הוא גם לימודי תדמיתנות, יסודות ליצירת גזרות ועיצוב אופנה וכמו כן אנו מקפידים לשלב הרבה מאד ידע כללי על עולם העיצוב וטרנדים חמים מעולם האופנה, כך שבעזרת ההקשר הזה אתם יכולים לקחת את התשוקה שלכם למקסימום.

אז איך זה בדיוק עובד? ובכן, מייד נסביר לכם לעומק על האפשרויות השונות לימודי תפירה אצלנו ואיך תוכלו להתאים לעצמכם קורס שעונה בדיוק על הדרישות שלכם. לאחר מכן נסביר עוד הקורסים ואיזה ידע מקצועי תקבלו בהם ולבסוף נסביר למי בדיוק מתאימים לימודי תפירה ומה אפשר לעשות עם הידע שתרכשו בסיום הקורס. 

אם יש לכם שאלות נוספות לגבי לימודי תפירה, דברים שלא ברורים אחרי קריאת המאמר או שאתם מעוניינים להתייעץ ולשמוע עוד על לימודי תפירה, נזכיר שאנחנו זמינים בעבורכם בכל שלב ויותר מנשמח לענות על כל שאלה בשיחה טלפונית!

לפרטים על הקורסים המקוונים לחצו לפרטים נוספים אודות לימודים בסיטם לחצו

לימודי תפירה - הקורסים שלנו

אנו מאמינים כי לימודי תפירה זה דבר שצריך ללמוד מתוך תשוקה, חדווה והנאה ועל כן אנו שמחים להציע לתלמידים שלנו כמה אופציות שונות. חשוב להבין כי אצלנו כל קורס תפירה הוא מקצועי לחלוטין ועל כן הבחירה שלכם צריכה להיות בהתאם ללוח הזמנים שלכם, לשיטות הלמידה המועדפות עליכם וכמובן למסגרת התקציבית שלכם. אלו הן האופציות של לימודי תפירה אצלנו:

  • לימודי תפירה אונליין בשיטת למידה עצמית: מי שאוהב ללמוד לבד ומעדיף ללמוד בזמן שלו, בהחלט יהנה מהדרך הזאת. בשיטה הזו תקבלו גישה חופשית לסרטוני וידאו מקצועיים שהפקנו המכילים את כל הידע המקצועי שאנו מעבירים בקורסים השונים. תוכלו לחזור לכל סרטון בכל שלב וללמוד בקצב שלכם ואך ורק בזמנים הנוחים והמתאימים לכם. בנוסף, תקבלו ספר עם מידע נוסף ותרגולים חדשים שיאפשרו לכם לרכוש את הידע במהירות. כמובן שתקבלו גם הסרגל הייחודי שלנו המאפשר ללמוד טכניקת תדמיתנות מהירה ופשוטה בזמן קצר מאד. 

  • לימודי תפירה פרונטליים: המתקיימים בכיתות המאובזרות שלנו שנמצאות ברמת גן בסמוך לתחנת הרכבת. הקורס מועבר על ידי נבחרת המורים המקצועית שלנו עם דגש על יחס אישי וליווי צמוד של כל תלמיד עד להצלחה ורכישה מלאה של הידע המקצועי והטכניקות השונות. כמובן שגם כאן תקבלו את הסרגל המיוחד שיהפוך אתכם לתופרים ותדמיתנים מקצועיים בזמן קצר במיוחד.  

  • לימודי תפירה אונליין בזום: עם נבחרת המורים המקצועית שלנו בשעות קבועות לנוחיותכם. 

מכאן אתם יכולים להתחיל לחשוב מהי שיטת לימודי תפירה נוחה בעבורכם ולהתאים לעצמכם קורס תדמיתנות ותפירה שייקח את התשוקה והאהבה שלכם לתחום לשלב הבא. 

תמיד חלמתם ללמוד לתפור?
קורס תפירה במכללת סיטם או קורס תפירה אינטרנטי ע”פ השיטה האיטלקית המנצחת!

או השאירו פרטים להרשמה לקורסים נוספים

לימודי תפירה - מה כוללים הקורסים השונים?

כפי שציינו, בכל קורס תקבלו את הסרגל המהפכני ותלמדו יצירת גזרות ויסודות תדמיתנות מתקדמים, אבל זה לא הכל. לימודי תפירה אצלנו כוללים גם מן הסתם טכניקות תפירה מתקדמות כשאנו מקפידים להתחיל מהבסיס. כמו כן, אנו מקפידים לשלב בקורסים השונים ידע כללי חשוב מעולם עיצוב האופנה, כך שתוכלו להכיר את הטרנדים החמים ביותר ולעצב כשיש לכם הרבה השראה ורעיונות מעניינים. 

בתום קורס לימודי תפירה, תוכלו להפוך את כל הרעיונות שלכם לגזרות ומכאן תוכלו גם להשתמש בטכניקות התפירה ועיבוד הבדים על מנת להפוך אותם לתוצרים של ממש. במובן הזה, קורס לימודי תפירה נותן לכם הרבה יותר מרק ידע טכני של תפירה וזה בהחלט דבר משתלם. 

עידכונים מהאינסטגרם שלנו

עידכונים מהאינסטגרם שלנו

לימודי תפירה - למי זה מתאים ומה אפשר לעשות עם זה?

רבים נוטים לחשוב כי לימודי תפירה מתאימים רק למי שכבר יודע לתפור ורוצה לשפר את הטכניקות שלו. זה ממש לא נכון ואנו מאמינים כי לימודי תפירה מתאימים לכל מי שעולם האופנה והעיצוב בנפשו. 

באשר לשאלה מה ניתן לעשות עם לימודי תפירה, ובכן, זה כבר תלוי לגמרי בכם. יש מי שבוחר לעסוק בזה כתחביב ותרפיה מצוינת ואחרים לוקחים את זה עם הזמן לכיוונים מקצועיים. אנו ממליצים לבוא תמיד בראש פתוח ולהבין עם הזמן לאן אתם רוצים לקחת את זה. אם יש לכם כל שאלה נוספת בנושא, מוזמנים ליצור איתנו קשר!

כל הזכויות שמורות ©

WEBZ DIGITAL