המכללה ללימוד מקצועות האופנה סיטם

לימודי תפירה למתחילים

עוקבים אחרי המעצבים הגדולים ביותר והשמות הגדולים ביותר בעולם בתעשיית האופנה? מסתובבים עם תמיד עם מחברת סקיצות ורישומים בתיק? לא מפספסים את ההזדמנות לרכוש בגדי מעצבים ולהתנפל על סיילים ברשתות האופנה השונות?

ובכן, יכול להיות שהרעיון של לימודי תפירה למתחילים הוא בדיוק הרעיון בשבילכם. לימודי תפירה למתחילים יתנו לכם ידע מעמיק בעולם האופנה, התפירה, התדמיתנות והעיצוב ויאפשרו לכם לעסוק בתחום כתחביב שתוכלו לעשות בכל הזמן ואפילו כמקצוע ואפשרות להשתלב בתחום אם זה משהו שמושך אתכם. אצלנו, תוכלו לקבל ידע מקצועי עדכני ורלוונטי ולקחת את זה לאן שרק תחליטו. 

אז אם לימודי תפירה למתחילים מעניינים אתכם, נסביר מיד מה הם כוללים ונראה למי הם מתאימים ובסוף נספר עוד על לימודי תפירה למתחילים אצלנו ומדוע מדובר באופציה הכי נוחה ומשתלמת. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר אם יש לכם שאלות נוספות על כל הנושא של לימודי תפירה למתחילים. 

לפרטים על הקורסים המקוונים לחצו לפרטים נוספים אודות לימודים בסיטם לחצו

מה כוללים לימודי תפירה למתחילים?

ובכן, כאשר תתחילו לימודי תפירה למתחילים אצלנו, תוכלו להכיר לעומק כמה תחומים השונים הקשורים בתחום האופנה, העיצוב והתדמיתנות:

  • היכרות עם עולם האופנה: בקורסים השונים נגע בקצרה בהיסטוריה של עולם העיצוב ונדבר על טרנדים נוכחיים וכמובן נזכיר כמה מהשמות הגדולים בתעשייה. אנו מאמינים כי לימודי תפירה למתחילים צריכים להקנות לתלמידים קונטקסט חשוב והיכרות ולו הבסיסית ביותר עם עולם האופנה והעיצוב ועל כן אנו מקפידים לשלב את המידע הכללי והפרטים האנקדוטיים לכל אורך הקורסים השונים שלנו. 

  • טכניקות עיצוב ושימוש במכונת תפירה: לימודי תפירה למתחילים חייבים לקחת בחשבון את כל הטכניקות המתקדמות הקיימות וכמובן להישען גם על טכניקות בסיסיות שהן הכרחיות ללמידה יסודית של התחום. מחיר קורס תפירת בגדי ים למשל הוא לרוב גבוה יותר ממחיר של קורס תפירה למתחילים, אך בקורס שלנו תלמדו בין היתר גם טכניקות מתקדמות לתפירת בגדי ים, ממש כמו אלו הנלמדות שקורס ספציפי לתפירה ועיצוב של בגדי ים.

  • שימוש בסרגל הייחודי שלנו: אנו מלמדים בין היתר טכניקות של עיצוב ותפירה בעזרת סרגל מיוחד שמאפשר לכל אחד ללמוד את התורה במהירות. כמובן שאת הסרגל תקבלו במתנה מאיתנו ללא עלות נוספת מעבר לעלות הקורס.

תמיד חלמתם ללמוד לתפור?
קורס תפירה במכללת סיטם או קורס תפירה אינטרנטי ע”פ השיטה האיטלקית המנצחת!

או השאירו פרטים להרשמה לקורסים נוספים

קודם כל חשוב לדעת כי לימודי תפירה למתחילים זה משהו שכל אחד יכול ללמוד. בעוד לימודי תפירה למתקדמים מתאימים רק למי שכבר רכש את הידע הבסיסי וצלל לעולם העיצוב, התפירה והתדמיתנות, לימודי תפירה למתחילים מתאימים בהחלט גם למי שטרם התנסה בתחום ורוצה להתחיל ללמוד אותו מאפס. 

בנוסף, אם יש לכם תשוקה בסיסית לעיצוב ואתם אוהבים ליצור ולעבוד עם הידיים, קורס תפירה למתחילים יכניס אתכם אל תוך העולם הזה לעומק וייתן לכם להכיר אותו מהזווית המקצועית. 

כמו כן, אם אתם מכירים את העולם לעומק אבל רוצים ללמוד טכניקות של עיצוב ותפירה כי טרם יצא לכם לעסוק בזה, קורס תפירה למתחילים בהחלט יאפשר לכם לעשות את זה. 

עידכונים מהאינסטגרם שלנו

עידכונים מהאינסטגרם שלנו

באופן מסורתי לימודי עיצוב אופנה היו דבר שנעשה באופן פרונטלי, אבל היום עם התפתחות הטכנולוגיה יש כבר דרכים נוספות מצוינות ללמידה גם למי שלא מעוניין לצאת מהבית לשם כך וכמובן שאנו מציעים אותן. אצלנו תוכלו ללמוד כך:

  • למידה פרונטלית: שיעורים מקצועיים עם מיטב המורים שלנו. לימודי תפירה למתחילים ברמת החניכה הגבוהה ובצמודה ביותר שיש המאפשרת לכם לסגל את הטכניקות החדשות ביותר במהירות גבוהה מאד. השיעורים יתקיימו בכיתות הלימוד שלנו הצמודות לתחנת הרכבת ברמת גן כך שתוכלו להגיע אלינו בקלות. 

  • למידה אונליין בזמן שלכם: דרך סרטוני וידאו מקצועיים אליהם תקבלו גישה חופשית 24/7 עם אפשרות לחזור אחורה בכל שלב. בנוסף תקבלו ספר מקצועי המכיל את כל המידע ויאפשר לכם לתרגל את הטכניקות החדשות באופן יעיל. 

  • למידה אונליין בלייב: שיעורי זום עם מיטב המורים שלנו. מתאים למי שרוצה ללמוד במסגרת ומעדיף לעשות את זה בין כותלי הבית. 

זכרו כי בשלושת המקרים אתם מקבלים את הסרגל המיוחד שאנו עובדים איתו שיאפשר לכם להגיע לרמה מקצועית גבוהה במהירות שיא. 

אם משהו לא ברור ובכל התייעצות נוספת, צרו איתנו קשר ואנו נשמח לעזור לכם בהקדם!

כל הזכויות שמורות ©

WEBZ DIGITAL