המכללה ללימוד מקצועות האופנה סיטם

לימודי תפירה בדרום

עיצוב שמלות ערב ושמלות זהו תחום מרתק מלא ביצירתיות. על מנת לדעת לעצב שמלות אלו צריך שיהיה לכם ידע רחב בתפירה ותדמיתנות. ידע כזה ניתן לרכוש כיום באמצעות קורס תדמיתנות בדרום בבית הספר סיטם שמתמחה בנושא של עיצוב שמלות ערב ושמלות כלה. כחלק מלימודי תדמיתנות בדרום, לומדים הסטודנטים נושאים רבים כמו יצירת גזרות אישיות, סוגי בדים, סוגי תפירה מגוונים ומכונות תפירה שונות. במאמר זה נסביר על חומרי הלימוד שבהם עוסקים בלימודי תפירה בדרום המתמחים בשמלות ערב ושמלות כלה.

תחום הגזרות -איך גם אתם יכולים לעצב שמלות כלה בלימודי תפירה בדרום?

רבים מכירים את הגזרות המוכנות אשר רווחות באוכלוסיה. אלו הן גזרות גנריות שלרוב מתאימות לרוב האנשים, אך הן אינן מעוצבות באופן אישי ובהתאם לגוף. כאשר מעצבים שמלות ערב ושמלות כלה, עליהן לשבת על הגוף בצורה מדויקת על מנת שיהיו יפות ומרשימות. לכן בתחום זה יש חשיבות רבה ללימודי תפירה בדרום שילמדו אתכם את כל הטכניקות ליצירת גזרות אישיות בשמלות כלה וערב. ברגע שתכירו את הטכניקות ותתנסו בהם, תוכלו לעצב שמלות יפות עבור כל אישה ללא קשר לגזרות הגנריות.

לפרטים על הקורסים המקוונים לחצו לפרטים נוספים אודות לימודים בסיטם לחצו

היצירתיות בעיצוב שמלות כלה וערב בלימודי תפירה בדרום

יצירתיות היא אחת מן התכונות שמאוד מעודדים בלימודי תפירה בדרום. המתמחים בשמלות כלה וערב לומדים לאורך כל הלימודים את הנושא של פיתוח היצירתיות. כיום יודעים כי יצירתיות היא אחת מהתכונות החשובות ביותר בתחומים רבים ובמיוחד בתחום העיצוב והתפירה, לכן בית ספר שמעודד את היצירתיות הוא בית ספר עם יתרון. מעצבים רבים בכל שנה מוציאים תחת ידיהם עיצובים מגוונים ויצירתיים של שמלות כלה וערב ובכל שנה מנסים לחדש. פיתוח היצירתיות מגיע עם צבירת הידע בקורס וההתנסות המרובה בתרגילים הניתנים בקורס. המורים בלימודי תפירה בדרום מעודדים את הסטודנטים להביא רעיונות חדשניים ונותנים להם להתנסות באופן עצמאי כמה שיותר. ההמלצה שלנו, אם בחרתם ללמוד תחום זה על מנת לפתח מקצוע, תתרגלו כמה שיותר והביאו את העיצובים הכי פרועים שלכם. 

תמיד חלמתם ללמוד לתפור?
קורס תפירה במכללת סיטם או קורס תפירה אינטרנטי ע”פ השיטה האיטלקית המנצחת!

או השאירו פרטים להרשמה לקורסים נוספים

החשיבות בהבנה של בדים מסוגים שונים כאשר לומדים תפירה בדרום

בלימודי תפירה בדרום יש המון תחומי בסיס חשובים שעלינו לדעת כדי שנדע לתפור בצורה טובה ואיכותית. אחד התחומים הוא סגנון בדים. כאשר מכירים היטב את סוגי הבדים, יודעים איך הם יראו בעיצובי השמלות השונות ויודעים היטב איך להתאים אותם לגזרה. כך לדוגמא, אם ברצוננו ליצור גזרה נשפכת של שמלה, עלינו להתאים לה את בד השיפון, אך אם אנו מעוניינים בשמלה צמודה לגוף, כנראה שנשתמש בתחרה או סאטן. כמו כן, הכרות עם סוג הבד תאפשר לנו לדעת באיזו דרך הכי טוב לתפור אותו. וזה מעביר אותנו לנושא הבא, הכרות עם מכונות תפירה.

עידכונים מהאינסטגרם שלנו

עידכונים מהאינסטגרם שלנו

הכרות עם מכונות תפירה שונות שמשתמשים בהן בקורס תפירה בדרום

כשמדברים על מכונות תפירה, רובנו חושבים כי כל מכונות התפירה הן אותו דבר, אך חשוב להבין שאין זה כך. בלימודי תפירה בדרום תלמדו שיש מספר סוגים של מכונות אשר מבצעות צורות שונות של תפר על גבי הבדים. יש מכונות תפירה שיודעות לבצע תפרים נסתרים, יש כאלו שיודעות לבצע תפר אוברלוק שתפקידו לנעול קצוות ויש מכונות שמבצעות תפרי זיג זג. בלימודי תפירה בדרום תלמדו את כל סוגי התפרים וכך תוכלו לבצע תפירה מקצועית ויפה. שילוב של בד מתאים יחד עם התפר הנכון והגזרה שמותאמת אישית לאישה, תיצור עיצוב שמלה מושלם.

אם אני מעוניין ללמוד תפירה בדרום, איפה כדאי לי ללמוד?

קורס תפירה בדרום ניתן ללמוד אצלנו בבית הספר סיטם. אצלנו תוכלו ללמוד שיטה מהירה ומדויקת ליצירת גזרות יפייפיות של שמלות כלה, שמלות ערב ותפירה של בגדים באופן כללי. השיטה שלנו מתבססת על סרגל חכם שבאמצעותו ניתן בקלות לעצב את הגזרה מבלי לעשות תיקונים מיותרים. אצלנו בבית הספר ניתן ללמוד בשלוש צורות. ניתן ל'חת קורסים פרונטליים בכיתה, קורסים מכוונים או קורסים אונליין בזום. אנו מתאימים עצמנו לסוגי הסטודנטים השונים ואפשרויות הלמידה שהכי מתאימות עבורם. אם תמיד אהבתם יצירתיות ומצאתם את עצמכם חושבים על בגדים ייחודיים שהייתם לובשים או מעצבים, כנראה שהמקום שלכם איתנו. אצלנו תוכלו ללמוד תפירה באופן מקצועי וגם תלמדו שיטה ייחודית לנו שמגיעה היישר מאיטליה, ארץ האופנה הידועה. זה הזמן ללמוד מקצוע מרתק ואיכותי. 

מעוניינים ללמוד תדמיתנות? לחצו כאן

כל הזכויות שמורות ©

WEBZ DIGITAL