המכללה ללימוד מקצועות האופנה סיטם

לימודי תפירה באור יהודה

כל מקצוע מגיע עם הכלים המתאימים על מנת לבצע את העבודה, כך גם במקצוע התפירה והתדמיתנות. כלים איכותיים וטובים יעזרו לתופר או התופרת לבצע את עבודת התפירה בצורה טובה, יעילה ואיכותית. בית הספר סיטם המלמד קורסי תפירה ברמה גבוהה, מלמד במהלך הקורס על מספר אביזרים שבעזרתם תדעו לתפור ברמה גבוהה ואיכותית. במאמר זה אנו נציג מספר אביזרים סופר חשובים עבור מקצוע התפירה והתדמיתנות, כפי שהם נלמדים בקורסי התפירה של בית ספר סיטם. 

מכונת תפירה ביתית בלימודי תפירה באור יהודה

אם אתם לומדים או לפני לימודים של קורס תפירה באור יהודה בבית הספר סיטם, זה בדיוק הזמן להצטייד במכונת תפירה ביתית. מדובר על מכונות תפירה מצוינות שאיתן ניתן ללמוד את מלאכת התפירה ולהתנסות בביתכם. ככל שתתנסו יותר ותיצרו תפירה מגוונת של בגדים, תהיו יצירתיים יותר ותגיעו לתוצאות טובות במקצוע. חשוב להבין כי הניסיון והיצירתיות בתחום יגיעו ככל שתתרגלו יותר. בלימודי תפירה באור יהודה יתנו לכם המרצים תרגילים שונים ומגוונים ויעודדו את היצירתיות שלכם. 

לפרטים על הקורסים המקוונים לחצו לפרטים נוספים אודות לימודים בסיטם לחצו

מכונת תפירה אוברלוק בלימודי תפירה באור יהודה או תפר אוברלוק במכונה ביתית

אחד הדברים היותר מקצועיים שיש עבור תופרים הוא מכונת אוברלוק. מדובר במכונת תפירה שיוצרת באמרת הבד של הבגד תפר שתפקידו לשמור על קצוות עמידים לאורך זמן. בגד שלא נעשה לו תפר אוברלוק יכול להיפרם עם הזמן. כיום ניתן לבחור בין מכונה שתפקידה ליצור את התפר במיוחד או מכונת תפירה ביתית שקיימת בה גם הפונקציה של האוברלוק. פונקציה זו היא חלק מתוכנית הלימודים בקורס תדמיתנות באור יהודה והיא חשובה מאוד. 

תמיד חלמתם ללמוד לתפור?
קורס תפירה במכללת סיטם או קורס תפירה אינטרנטי ע”פ השיטה האיטלקית המנצחת!

או השאירו פרטים להרשמה לקורסים נוספים

חוטי תפירה מאורגנים בארגונית שניתן לרכוש בעת לימודי תפירה באור יהודה

כאשר תופרים ויוצרים בגדים יכול להיווצר המון בלאגן ויהיה קשה למצוא את החוטים והבדים שאנו מעוניינים בהם. על מנת שהכל יהיה מאורגן ומסודר ונמצא את צבעי החוטים עבור התפירה, מומלץ מאוד לסדר אותם בתוך ארגונית סלילים מיוחדת, יש תופרים ותופרות שמגדילים לעשות ומסדרים אותם לפי צבעים וכך קל להם להגיע לסליל הרצוי. אם נרשמתם ללימודי תדמיתנות באור יהודה, זה בדיוק הזמן לרכוש לכם ארגונית חוטי תפירה שתשמש אתכם במהלך הקורס וגם לאחר מכן. כבר בזמן הלימודים נסו להבין איך הכי נוח לכם לעבוד. 

עידכונים מהאינסטגרם שלנו

עידכונים מהאינסטגרם שלנו

בדים מסוגים שונים שניתן לקנות לצורך לימודי תפירה באור יהודה

בדים זה עולם ומלואו, ככל שתתקדמו בלימודי התפירה באור יהודה, כך תתלהבו יותר ויותר מסוגי הבדים שקיימים ויוצגו לכם בקורס. לכל בד יש את התכונות שלו והן משפיעות על צורת הבגד ואיך שהוא יושב על הגוף. כך לדוגמא בד השיפון הוא בד נשפך ובד התחרה הוא יותר צמוד לגוף ונמתח. סוגי בדים נוספים שמוכרים הם הסאטן החלק והנעים ובד האורגנזה הקשה שאיתו ניתן ליצור עיצובים עם נפח ושיכולים לעמוד בפני עצמם ללא שכבות בד. וכמובן שקיימים בדים נפוצים כמו הכותנה והפוליאסטר. לבחירת הבד עבור הבגד יש משמעות רבה והוא משפיע על הנראות שלו על הגוף. 

מחטים למכונת תפירה שחשוב לרכוש עבור קורס תפירה באור יהודה

מכונת התפירה עובדת בעזרת מחט התפירה שמחוברת אליה ותחתיה מגיע הבד שרוצים לתפור. ככל שתתפרו יותר ויותר, תבינו שמחטים מתבלות ויש להחליפן מידי פעם. כמו כן, בסוגי תפרים ורקמות יש להחליף מחטים בהתאמה לסוג התפירה. 

סרגל הגזרות של בית ספר סיטם המלמד תפירה באור יהודה

אחד הנושאים שלומדים בלימודי תפירה באור יהודה בבית הספר סיטם ובמיוחד בלימודי התדמיתנות באור יהודה הוא עבודה עם גזרות ויצירה של גזרות חדשות. הגרסה הבסיסית ביותר היא גזרת הגוף שלנו. בגד בגזרת הגוף הוא בגד שצמוד לגוף. עם הזמן יצרו גזרות בסיס מגוונות שמהם יוצאים לגזרות נוספות ומפתחים את הבגד. אחת השיטות המיוחדות והייחודיות שהומצאה על ידי בית ספר סיטם היא עבודה עם סרגל גזרות מיוחד שתפקידו ליצור דיוק בגזרה עם כמה שפחות תיקונים. את השיטה ניתן ללמוד בבית הספר סיטם בלימודי תפירה באור יהודה. כמו כן, בית הספר מציע מספר קורסים בתחום כגון: קורס תפירה למתחילים, קורס תדמיתנות ותפירה למתקדמים, קורס התמחות ואפילו קורסים באונליין למי שמעוניין ללמוד מהבית. 

לסיכום, כאשר לומדים לתפור, יש המון אביזרים חשובים שיכולים לעזור לכם מאוד, במאמר זה הזכרנו כמה מהם, אך הרשימה יכולה להכיל דברים נוספים אותם תוכלו להוסיף מפעם לפעם ועם הניסיון שתצברו בתפירה. ככל שתתנסו יותר, כך תוסיפו אביזרים שנוחים לכם.

כל הזכויות שמורות ©

WEBZ DIGITAL