המכללה ללימוד מקצועות האופנה סיטם

איך להתחיל ללמוד תפירה בקורונה?

ARTICLES

תקופת הקורונה היא הזדמנות מצויינת להתחיל להשקיע בתחביבים או בפיתוח כישורים שלפני כן לא מצאתם עבורם זמן. לא מעט אנשים אומרים "הלוואי והיה לי זמן ללמוד תפירה", הנה עכשיו יש לכם הזדמנות ממשית לקום ולעשות. הנכם מוזמנים להירשם לקורס תפירה למתחילים.

הקורסים שלנו

קורסים פרונטליים

קורס תפירה למתחילים

קורסים פרונטליים

קורס תדמיתנות ותפירה מתקדמת שנתי

קורסים פרונטליים

קורס התמחות

קורסים מקוונים

קורס תדמיתנות מקוון ללימוד עצמי

קורסים מקוונים

קורס תדמיתנות מקוון בשידור חי

עולם ומלואו - ויש מקום לכל אחת ואחד 

חשוב להבין שתפירה היא עולם ומלואו, אבל בעולם הזה יש מקום לכולם. גם למי שיש בידם כשרון וחוש לדבר, וגם לאלו שלא. יש העוסקים בתפירה כתחביב בלבד, יש העוסקים בזה כהכנסה משלימה מהצד, ויש כאלו שממש מתמקצעים בזה יומם וליל. 

כדי להתחיל ולעשות צעד ראשון מומלץ תחילה להירשם לקורס תפירה למתחילים. קורס בסיסי המהווה חשיפה והיכרות ראשוניים אך חשובים עם עולם התפירה והיסודות שלו, במהלכו תוכלו להבין ולקבל החלטה לאן מועדות פניכם. ייתכן ותסתפקו בקורס הבסיסי שיאפשר לכם לתפור להנאתכם בשעות הפנאי, וייתכן כי תרכשו ותיישמו היטב את היסודות ותרצו להמשיך גם לקורס מתקדם יותר.

דברים שחשוב לדעת לפני שנרשמים לקורס בסיסי

תפירה היא לא לימודים עיוניים אלא גם עבודה מעשית. הלימודים דורשים שימוש בעזרים שונים, בכלי חיתוך, בבדים, במכונת תפירה כמובן ובעמדת עבודה נוחה ורחבה דיה. בחלק מהמקומות קורס תפירה למתחילים כולל בתוכו גם את עלות החומרים והאביזרים עד היקף מסויים, וישנם קורסים שלא. ולכן, חשוב מאוד לבצע בדיקת שוק, לברר את עלות הקורס ומה היא כוללת, והאם יש באפשרותכם מבחינת תקציבית לעמוד בתשלום עבור הקורס ועבור האביזרים והחומרים שמסביב. כמובן שכדי לתרגל בבית תצטרכו לרכוש או להשיג מכונת תפירה בסיסית, ואף יותר מכך.

קורס תפירה למתחילים - באונליין 

חלק מהמקומות מציעים כיום קורסי תפירה מרחוק, מה שמאפיין באופן רוחבי את השינוי שעובר על עולם הקורסים, ולא רק את קורסי התפירה. קורס תפירה באונליין הוא אפשרות מצויינת להתחיל ללמוד תפירה עבור מי שתקופת הקורונה או שסביבת מגוריו היא כזו שקשה לאתר בה קורס תפירה למתחילים.

קורס למתחילים כמתנה לחברה

נקודה נוספת חשובה היא האם להעניק קורס כזה לחברה טובה שמאוד רוצה להתחיל ללמוד תפירה. מצד אחד ברור שזו מתנה מהממת, יצירתית, ומיוחדת במינה. מצד שני, בגלל שקורס כזה לא אחת כרוך בהוצאה נוספת על חומרים וציוד - הרי שחשוב לבדוק את הפרטים הקטנים ואת נושא העלויות לפני שמעניקים מתנה כזו.

קדימה לעבודה!

עומדות בפניכם שלל אפשרויות על מנת להתחיל ללמוד תפירה, בין אם באונליין ובין אם בקורס פרונטלי. חשוב לבדוק היטב את תוכנית הקורס, לשאול את השאלות הנכונות, להבין את כלל העלויות - לפני שמקבלים החלטה לאיזה קורס בדיוק להירשם.

מאמרים נוספים

כל הזכויות שמורות ©

WEBZ DIGITAL