המכללה ללימוד מקצועות האופנה סיטם

כל מה שרציתם לדעת על מחיר קורס תפירה

ARTICLES

באופן טבעי למדי, מי שמתעניין בעולם התדמיתנות, התפירה ועיצוב האופנה ומעוניין ללמוד אותו לעומק ולקבל כלים פרקטיים ליצירת גזרות וביגוד אופנתי, רוצה לדעת על מחיר קורס תפירה ומה למעשה מקבלים כשמשלמים עליו.

הקורסים שלנו

קורסים פרונטליים

קורס תפירה למתחילים

קורסים פרונטליים

קורס תדמיתנות ותפירה מתקדמת שנתי

קורסים פרונטליים

קורס התמחות

קורסים מקוונים

קורס תדמיתנות מקוון ללימוד עצמי

קורסים מקוונים

קורס תדמיתנות מקוון בשידור חי

ככלל, אנו מאמינים כי לימודי תפירה זה משהו שצריך לגשת אליו מתוך תשוקה גדולה לתחום, אהבה לעולם עיצוב האופנה ורצון אמיתי לרכוש כישור חדש - ובגלל זה חשוב לנו להציע מחיר קורס תפירה נוח, שמשתנה בהתאם לסוגי הקורסים אותם ניתן לבחור, כך שכל מי שרוצה בעצם יוכל להגשים את החלום וללמוד איך לתפור כמו מקצוען. 

כדי להבין איך נקבע מחיר קורס תפירה, שווה להכיר את הקורסים השונים שאנו מציעים. 

קורס פרונטלי

הקורס הזה מתקיים בכיתות המאובזרות שלנו שנמצאות ברמת גן בסמוך לתחנת הרכבת, כך שניתן להגיע אלינו ממש בקלות. את הקורס מעבירים המורים הטובים ביותר מתחום התפירה והתדמיתנות בארץ והדגש כאן הוא על יחס אישי לכל תלמיד ברמה הגבוהה ביותר. כמובן שהקורס מתקיים בשעות ובימים קבועים, כך שמי שמעוניין ללמוד בדרך הזו, צריך להיות מסוגל להתחייב מראש למועדי השיעורים. בגלל שמדובר במורים במגיעים במיוחד ממקומות שונים בארץ ובגלל שבכיתות שלנו תמצאו את הכלים הכי מתקדמים היום - מחיר קורס תפירה בשיטה הזאת יהיה מן הסתם יקר יותר. אל דאגה, עדיין מדובר במחירים נוחים לכל כיס ובהחלט מדובר במשהו שתוכלו להרשות לעצמכם. 

קורס מקוון - למידה עצמית

אם אתם מחשיבים את עצמכם לאוטו-דידקטיים, זוהי דרך נפלאה בשבילכם ללימודי תפירה. בשיטה הזו תקבלו גישה חופשית לשיעורי וידאו מוקלטים ברמה גבוהה אליהם תוכלו לחזור בכל שלב. כמו כן תקבלו ספר עם מידע חשוב נוסף שיעזור לכם לתרגל את הטכניקות השונות, וללא עלות נוספת תקבלו גם סרגל ייחודי שיאפשר לכם ליצור גזרות מקוריות ומשגעות במהירות ובקלות וכמובן ברמה מקצועית גבוהה מאד. המחיר של הקורס הזה הוא הזול ביותר שכן אין עבודה מול מורים. זה ממש לא אומר שהוא פחות מקיף, אלא שהוא מתאים למי שמתחבר ללמידה עצמית ולמי שיש משמעת להמשיך וללמוד. 

קורס מקוון בזום

למי שמעדיף לא לצאת מהבית ועדיין מחפש את יחס החניכה האישית, שיעורי תפירה אונליין בזום זה פיתרון מצוין. מחיר קורס תפירה כזה נמצא באמצע בין קורס פרונטלי לקורס מקוון ללמידה עצמית. 

התמורה

בסופו של דבר חשוב לזכור שהתמורה שאתם מקבלים בכל אחד מהקורסים היא ענקית ועל כן מדובר בהשקעה. במהלך הקורסים תלמדו את רזי התדמיתנות, טכניקות תפירה מתקדמות, שיטות מעניינות לעיבוד בדים ואפילו ידע מעשיר על עולם העיצוב האופנה והטרנדים הבולטים כיום. 

אם יש לכם שאלות נוספות לגבי מחיר קורס תפירה, אל תהססו ליצור איתנו קשר - אנחנו כאן לרשותכם בכל שלב! 

מאמרים נוספים

כל הזכויות שמורות ©

WEBZ DIGITAL