המכללה ללימוד מקצועות האופנה סיטם

כל מה שרציתם לדעת על קורס תפירה למתחילים

ARTICLES

לא אחת פונים אלינו נשים וגברים שמתעניינים בלימודי תפירה ורוצים לדעת אם קורס תפירה למתחילים זה משהו שאכן מתאים עבורם. בדרך כלל מדובר בכאלה שלא עסקו מעולם בתפירה או בעיצוב, אבל מרגישים זיקה חזקה לתחום וחוששים שלא יצליחו ללמוד את סודות המקצוע.

הקורסים שלנו

קורסים פרונטליים

קורס תפירה למתחילים

קורסים פרונטליים

קורס תדמיתנות ותפירה מתקדמת שנתי

קורסים פרונטליים

קורס התמחות

קורסים מקוונים

קורס תדמיתנות מקוון ללימוד עצמי

קורסים מקוונים

קורס תדמיתנות מקוון בשידור חי

לרוב, אלו הן החששות שעולים:

  • "למרות שתמיד הייתה לי משיכה לעיצוב וליצירה, בחיים לא השתמשתי במכונת תפירה ואפילו לא בחוט ומחט. למען האמת, אף פעם לא ניסיתי אפילו לעצב בגד".

  • "כבר הגעתי לגיל מבוגר יחסית ואני עוסק בתחומים שונים לחלוטין. אני לא בטוח שזה זמן טוב בשבילי להתחיל ללמוד משהו חדש".

  • "אני לא בטוח שיש לי את הזמן הפנוי כדי להתחייב ללימודים של תחום חדש עכשיו".

  • "אין לי מספיק כסף כדי ללמוד דברים חדשים". 

בדיוק בגלל זה - חשוב לנו לעשות קצת סדר בדברים ולענות על כל הדברים האלה. בואו ננסה להבין למי מתאים קורס תפירה למתחילים, מה לומדים במהלכו וכמה הוא אמור לעלות. אם יש לכם שאלות נוספות אתם בהחלט מוזמנים ליצור קשר ולשאול!

למי מתאים קורס תפירה?

זאת בעצם השאלה הנפוצה ביותר ואנחנו רוצים לנפץ את המיתוס הזה אחת ולתמיד. קורס תפירה למתחילים הוא לא רק בשביל מי שיש לו ידע מוקדם, אלא מתאים לכל אחד שיש לו תשוקה ואהבה לתחום. נכון שמגיעים אלינו הרבה פעמים גם תלמידים עם ניסיון מסוים אותו הם רוצים לחדד, אבל אנחנו מלמדים גם כאלה בלי ידע כלל ובסיום הקורס תמיד כיף לראות איך כולם מיישרים קו ויוצאים עם אותו הידע המקצועי.

חשוב לנו מאד לציין שהקורס מתאים גם לבעלי ידע שרוצים לחדד אותו, כך שאם אתם כאלה, מקומכם איתנו בלי שום ספק. 

מה לומדים בקורס?

ובכן - חשוב להבין כי הקורסים שלנו הם קורסים מקיפים ותלמדו בהם הרבה מעבר לתפירה נטו. אנחנו מקפידים לשלב אנקדוטות וידע רלוונטי ומעניין על עולם העיצוב, מלמדים כמובן טכניקות של תפירה ושימוש במכונה ומלמדים אתכם גם את יסודות התדמיתנות, כולל טכניקה מיוחדת שמאפשרת ליצור גזרות מקצועיות במהירות עם סרגל מיוחד שתקבלו מאיתנו ללא כל עלות נוספת. כך למעשה תוכלו להפוך כל דמיון לתוצר ממשי במהירות ובקלות. 

כמה זה יעלה לי והאם זה יגזול ממני הרבה זמן?

חשוב לדעת קודם כל כי קורס תפירה למתחילים הוא לא דבר יקר או לא נגיש, בגלל שאנחנו מאמינים שכל מי שאוהב את התחום צריך להגשים את החלום שלו מבלי לסיים עם חור עמוק בכיס. לכן, אנו מציעים שלושה סוגים שונים של קורסים. הראשון הוא פרונטלי בכיתות שלו ברמת גן, השני הוא בזום בשעות קבועות מהבית שלכם והשלישי זה קורס ללמידה עצמית עם סרטונים וספר הדרכה.

נשמע מתאים? הדרך שלכם ללימודי תפירה מקצועיים מתחילה ממש כאן!  

מאמרים נוספים

כל הזכויות שמורות ©

WEBZ DIGITAL