המכללה ללימוד מקצועות האופנה סיטם

לא רק בקיץ: לימוד תפירת בגדי ים

ARTICLES

תחום היצירה והתפירה של בגדי הים הפך בשנים האחרונות למאד פופולארי, כשיותר ויותר גברים ונשים אחד מבקשים ללמוד איך עושים את זה כמו שצריך, וחלקם אפילו מעוניינים לעשות את זה כדי לפתוח עסק בתחום עיצוב בגדי הים או להשתלב כשכירים בחברות אופנה שונות.

הקורסים שלנו

קורסים פרונטליים

קורס תפירה למתחילים

קורסים פרונטליים

קורס תדמיתנות ותפירה מתקדמת שנתי

קורסים פרונטליים

קורס התמחות

קורסים מקוונים

קורס תדמיתנות מקוון ללימוד עצמי

קורסים מקוונים

קורס תדמיתנות מקוון בשידור חי

בדיוק בגלל - לימוד תפירת בגדי ים הוא חלק אינטגרלי מהקורסים שאנחנו מעבירים כשאנחנו יודעים עד כמה אנשים שואפים להתמקצע דווקא בתחום הזה. בכל זאת, הרבה פעמים תלמידים שלנו שואלים אותנו אם טכניקות של יצירת בגדי ים זה משהו שאפשר ללמוד אצלנו ולכן חשוב לנו להסביר בדיוק למה בקורסים שלנו תוכלו ללמוד גם את התחום הזה לעומק. אם יש דברים שלא יהיו ברורים לאחר מכן לגבי לימוד תפירת בגדי ים, אתם בהחלט מוזמנים ליצור קשר ולהתייעץ איתנו בנושא. 

לימודי תדמיתנות מתקדמים

השאלה הכי חשובה בעצם היא האם לימוד תפירת בגדי ים שונה במהות שלו מלימודי תפירה ועיצוב של סוגי לבוש אחרים. בקצרה התשובה היא לא. כשמדברים על יצירה של גזרות והמרה של רעיון עיצובי על הנייר לבגד ממשי, הטכניקות הן בגדול אותן טכניקות. למעשה, יש ידע וכלים בסיסיים שכל תופר מתחיל צריך לרכוש על מנת לדעת איך ליצור גזרות ולעבד בדים בטכניקות שונות. 

עם זאת, בהחלט יש נקודות וחידודים מסוימים כאשר מדברים על תפירה של בגדי ים. באופן טבעי מדובר בגזרות שונות מגזרות אחרות (אפילו של הלבשה תחתונה), בדים אחרים לגמרי ואפילו כמה טכניקות שהן ייחודיות לתחום הזה. בדיוק בגלל זה, אנחנו מקדישים לכל התחום הזה חלק שלם וייחודי בקורסים שלנו, וזאת לאחר שכבר רכשתם טכניקות תדמיתנות ותפירה בסיסיות, כך שתוכלו לגשת לשלב הזה עם הידע הנדרש המירבי. 

מעולם לא עיצבתי או יצרתי בגדי ים - האם זה מתאים לי?

בהחלט. הקורסים שלנו בנויים בצורה כזו שכל אחד יכול ללמוד את הטכניקות השונות בקלות, כולל לימוד תפירת בגדי ים, שיטות תדמיתנות מתקדמות ומתודות בסיסיות ומתקדמות של תפירה. בגלל זה באמת לא חשוב אם כבר יצא לכם לעשות את זה או לא - אנחנו נלמד אתכם הכל מאפס עם דגש על עבודה נכונה ואפשרות ללמידה ושיפור עצמי עם הזמן, ככה שבאמת אין לכם מה לדאוג. 

מוכנים לצאת לדרך?

מקווים שהצלחנו לעשות לכם קצת סדר בדברים כאן. לימוד תפירת בגדי ים הוא לא דבר ששמור רק למבינים בתחום ואם יש לכם תשוקה לזה, אנחנו בהחלט ממליצים לכם לנסות ללכת על זה. אצלנו תוכלו ללמוד באופן פרונטלי, מרחוק עם מורים דרך הזום או באופן עצמי עם סרטונים וספר הדרכה. זה הזמן לבחור את הדרך שהכי מתאימה לכם ולקפוץ למים. בהצלחה!  

מאמרים נוספים

כל הזכויות שמורות ©

WEBZ DIGITAL