המכללה ללימוד מקצועות האופנה סיטם

להפוך את החלום למציאות: לימודי תפירה למתחילים

ARTICLES

מתי בפעם האחרונה יצא לכם לעשות משהו שאתם באמת אוהבים וחולמים עליו מזה זמן ארוך? האם יש לכם את האומץ לקחת את התשוקות שלכם ולהפוך אותן לתחביב או אפילו למקצוע?
איך אפשר לקחת בכל גיל את ניצוץ וחדוות היצירה ולהפוך אותם למשהו שימושי באמת?
אם יצא לכם לחשוב על הדברים האלה בעבר, ובמיוחד אם עולם עיצוב האופנה הוא משהו שאתם מתחברים אליו ואפילו אוהבים מאד - יש סיכוי לא רע בכלל שהרעיון של לימודי תפירה למתחילים הוא משהו שווה לכם לחשוב עליו.
אם אתם עדיין לא יודעים בדיוק במה מדובר - נעשה לכם עכשיו קצת סדר בדברים. 

הקורסים שלנו

קורסים פרונטליים

קורס תפירה למתחילים

קורסים פרונטליים

קורס תדמיתנות ותפירה מתקדמת שנתי

קורסים פרונטליים

קורס התמחות

קורסים מקוונים

קורס תדמיתנות מקוון ללימוד עצמי

קורסים מקוונים

קורס תדמיתנות מקוון בשידור חי

להמיר את התשוקה בידע וכלים פרקטיים

הדבר הראשון שאתם צריכים לדעת על לימודי תפירה למתחילים, הוא שמדובר בדרך הפשוטה, המהירה והמהנה ביותר להפוך את התשוקה שלכם לעולם האופנה למשהו שאתם יכולים לעסוק בו הלכה למעשה. אתם ממש לא חייבים להפוך למעצבי על אחרי הקורס או באף שלב (אלא אם כן זה משהו שאתם רוצים כמובן), פשוט כי מדובר בתחום שייתן לכם כלים לעשות את מה שאתם אוהבים איך שבא לכם.
רוצים לעצב בגדים וגזרות מעניינות שתמיד היו לכם בראש? במהלך הקורס תקבלו ידע מעשי מתחום התדמיתנות.
מעוניינים לשחק עם בדים שונים ואפילו להכין בגדים לעצמכם או לאנשים שאתם אוהבים? לימודי תפירה למתחילים ייתנו לכם הרבה כלים טכניים של תפירה ועיבוד בדים.
שואפים לעסוק בזה באופן מקצועי בעתיד? באפיק הזה תוכלו ללמוד את היסודות החשובים ביותר וכמובן להבין אם זה משהו שמדבר אליכם מעבר לתחביב שבזה.
כך או כך - אתם כבר יכולים לראות שכאשר אתם הולכים על לימודי תפירה למתחילים, אתם בעצם פותחים לעצמכם דלת נפלאה לעולם שלם של עיצוב אופנה וחדוות יצירה, כך שאין לכם באמת מה להפסיד כאן. 

בחיים לא יצא לי לתפור - האם זה מתאים לי?

בוודאי! בדיוק בגלל זה נקרא לימודי תפירה למתחילים. קורס מקצועי אצלנו יקנה לכם ידע חשוב מאד שיאפשר לכם עם הזמן להתחיל ליצור בעצמכם ללא תלות במורים או מדריכים חיצוניים. 

כבר יש לי ידע בסיסי בתפירה - האם זה מתאים לי?

כמובן! היופי בקורסים האלה הוא שהם מאפשרים לכל אחד להמשיך מהנקודה בה הוא נמצא. אם כבר יש לכם ידע כלשהו בנושאים של עיצוב או תפירה, תוכלו לקחת לשייף את הטכניקות שלכם, לקבל מידע חשוב ממורים מקצועיים עם הרבה ידע בתחום וללמוד מן הסתם גם טכניקות ושיטות תפירה ותדמיתנות חדשות. 

עדיין מתלבטים?

זה ממש בסדר אם כן ובדיוק בגלל זה אנחנו כאן כדי להסביר לכם הכל על לימודי תפירה למתחילים. צרו איתנו קשר ונשמח לספר עוד הקורסים השונים והחומר הנלמד בהם. בהצלחה!

מאמרים נוספים

כל הזכויות שמורות ©

WEBZ DIGITAL