המכללה ללימוד מקצועות האופנה סיטם

למה כדאי גם לכם ללכת על קורס עיצוב אופנה?

ARTICLES

אם עולם עיצוב האופנה מדבר אליכם, אתם מתעניינים בטרנדים חמים ומובילים ועוקבים אחרי המעצבים הגדולים ונהנים ליצור עיצובים אופנתיים מיוחדים מהדמיון שלכם - קורס עיצוב אופנה הוא בלי ספק משהו שיכול להתאים לכם. 

הקורסים שלנו

קורסים פרונטליים

קורס תפירה למתחילים

קורסים פרונטליים

קורס תדמיתנות ותפירה מתקדמת שנתי

קורסים פרונטליים

קורס התמחות

קורסים מקוונים

קורס תדמיתנות מקוון ללימוד עצמי

קורסים מקוונים

קורס תדמיתנות מקוון בשידור חי

שנים האחרונות יצא לנו להיתקל בלא מעט תלמידים מוכשרים ושאפתנים שלא היו בטוחים ממש שזה הדבר הנכון עבורם, במיוחד כאלה עם תשוקה גדולה לתחום, אבל מעט מאד ניסיון קודם בעיצוב שבהחלט מביא לחשש מהצעד הראשון. 

בדיוק בגלל זה אנחנו רוצים להסביר לכם קצת יותר על קורס עיצוב אופנה אצלנו, אילו כלים הוא ייתן לכם ולמי הוא יכול להתאים. 

קורס עיצוב אופנה - מה הוא יכול לתת לי?

בדרך כלל מי שרוצה ללמוד עיצוב אופנה, שואף לקבל הרבה מאד כלים פרקטיים שיאפשרו לו לעסוק בתחום, בין אם כתחביב או דווקא באופן מקצועי, זאת לצד ידע תיאורטי מעשיר ומעניין והיכרות מעמיקה עם עולם האופנה בארץ ובעולם. בדיוק בגלל זה, אנחנו שמים את הדגש על הדברים הבאים בקורסים שאנו מציעים:

1. תדמיתנות ויצירת גזרות: חלק מהותי מאד בכל קורס עיצוב אופנה הוא לימוד של תדמיתנות. תדמיתנות זה למעשה שם כולל ליצירה של גזרות ביגוד שונות ויש לא מעט טכניקות שימושיות וטובות היום ואנו מלמדים חלק גדול מהן. במיוחד אנו שמים דגש עם לימוד תדמיתנות בשיטה מיוחדת עם סרגל ייחודי המאפשר להתמקצע ממש בקלות ובמהירות. 

2. טכניקות תפירה מתקדמות: לאחר שלמדתם איך להפוך את הדמיון שלכם ליצירה על הנייר, תרצו ללמוד איך להפוך את זה לבגד אמיתי שאפשר ללבוש. על כן נלמד אתכם טכניקות מתקדמות של תפירה ועיבוד בדים, כולל בחירה והתאמה נכונה של בד לסוג הבגד, עבודה נכונה עם מכונת תפירה ושימוש באביזרים נוספים. 

3. היכרות עם מעצבים וטרנדים מובילים: במהלך הקורסים השונים שלנו נשים דגש גם על העשרה והיכרות עם עולם האופנה. לכן נחלוק במהלכם מידע חשוב על מעצבים מובילים בעולם, טרנדים חמים שהולכים ונעשים פופולריים בשנים האחרונות וטיפים מהמומחים בתחום, הכל כדי שתקבלו השראה ליצירה מקורית. 

האם הקורס הזה מתאים לי?

ובכן - אם יש לכם תשוקה אמיתית לעולם האופנה והיצירה, קורס עיצוב האופנה הוא בהחלט משהו שיכול להתאים לכם. חשוב מאד להבין כי אין צורך בידע מוקדם או בהיכרות עם טכניקות של עיצוב ותפירה כדי לגשת לקורס. אם זה מדבר אליכם - אנחנו כבר ניתן לכם את כל הידע הבסיסי שאתם צריכים, ככה שתוכלו לקחת את זה מכאן לאן שרק מתאים לכם. 

אם יש לכם שאלות נוספות, אתם בהחלט מוזמנים ליצור קשר ולהיעזר בנו, אנחנו כאן בשבילכם!

מאמרים נוספים

כל הזכויות שמורות ©

WEBZ DIGITAL