המכללה ללימוד מקצועות האופנה סיטם

מעצבים בפיג'מה: כל הסיבות ללכת על לימוד תפירה בבית

ARTICLES

חברות ועסקים שלמים מתנהלים דרך עובדים שעובדים מהבית, אנשים נכנסים לכושר ומתמידים באימונים מבלי לצאת מהסלון או מקסימום מהגינה וכל דבר שאנחנו צריכים ורוצים אפשר להזמין במשלוח עד אלינו.

הקורסים שלנו

קורסים פרונטליים

קורס תפירה למתחילים

קורסים פרונטליים

קורס תדמיתנות ותפירה מתקדמת שנתי

קורסים פרונטליים

קורס התמחות

קורסים מקוונים

קורס תדמיתנות מקוון ללימוד עצמי

קורסים מקוונים

קורס תדמיתנות מקוון בשידור חי

אם ככה - למה לא ללמוד את הדברים שמעניינים אותנו ושבהם אנחנו רוצים להתמקצע מהבית? ובכן, אין סיבה באמת, במיוחד אם מדובר בקורס שלא מצריך מכשור כבד כמו קורס נגרות למשל. לימוד תפירה בבית מנגד, זאת דרך מושלמת לרכוש ידע מעשי בתחום מעניין, שאותו אתם יכולים להפוך לתחביב נפלא ואפילו לקחת את זה לכיוון המקצועי אם זה משהו שמדבר אליכם. 

זה הזמן להכיר את האופציות של לימוד תפירה בבית שאנחנו מציעים. 

ללמוד בסטייל שלכם

היתרון הגדול של לימוד תפירה בבית דרכנו הוא שאנחנו מאפשרים ללמוד בשתי דרכים שונות, אחת שמתאימה למי שמעוניין ביחס אישי להקניית ידע ממיטב המורים לתפירה בארץ, והשנייה מתאימה למי שאוהב ללמוד לבד ובקצב שלו ומסתדר עם רכישת ידע עצמית. שתי הדרכים הן מצוינות ויאפשרו לכם ללמוד טכניקות תפירה במהירות גבוהה יחסית, אך חשוב לבחור בשיטה שמתאימה לכם באופן אישי. 

1. ללמוד תפירה בעצמכם

אנחנו מציעים שיטה מיוחדת ויעילה לאוטו-דידקטיים שביניכם. בדרך הזו תקבלו מאיתנו גישה חופשית לסדרת סרטונים מלאה המכילה את כל הידע שאתם צריכים עבור לימוד תפירה מהבית. תוכלו לחזור לכל סרטון בכל שלב בשביל לחדד את הידע וכמובן שתוכלו לבחור ללמוד אך ורק מתי שנוח לכם. כמו כן תקבלו ספר עם מידע מקיף נוסף כך שתוכלו לעבור על תרגולים נוספים. 

2. ללמוד תפירה עם מורים מקצועיים

גם השיטה הזו מאפשרת לימוד תפירה מהבית, שכן השיעורים מתקיימים דרך הזום בלבד. שימו לב שכאן עליכם להתחייב לשעות ולימים בהם הקורס מתקיים, בניגוד לשיטה הקודמת בה אתם יכולים ללמוד מתי שמתאים לכם. יחד עם זאת, תקבלו כאן ליווי ויחס אישי למורים וזה מתאים יותר למי שפחות מסתדר עם למידה של ידע חדש וטכניקות תפירה באופן עצמאי. 

למה כדאי ללמוד תפירה בבית?

קודם כל חשוב להבין שלימודי תפירה זה דבר חוויתי ומהנה, ואין טוב יותר מללמוד את זה בסביבה הטבעית שלכם, בה אתם מרגישים הכי בנוח. מעבר לזה, לימוד תפירה בבית באופן עצמי מאפשר לכם ללמוד אך ורק בקצב שלכם ואתם לא מחויבים לשעות מסוימות, ככה שזה נוח למי שמנהל לוח זמנים שמשתנה. 

לסיום - חשוב להבין שללמוד תפירה מהבית מאפשר לכם לקבל ידע מקיף שתקבלו גם בקורס פרונטלי, כך שאם חשבתם שמדובר בקורס פחות טוב, אתם צריכים לדעת שזה ממש לא המצב. 

לשאלות נוספות על לימוד תפירה בבית צרו קשר!

מאמרים נוספים

כל הזכויות שמורות ©

WEBZ DIGITAL