המכללה ללימוד מקצועות האופנה סיטם

מתלבש עליכם בול: חשוב לדעת על קורס עיצוב בגדים ותפירה

ARTICLES

האם חלמתם אי פעם לקחת את האהבה והמשיכה שלכם לעולם עיצוב האופנה ולעשות איתה משהו פרקטי? אם התשובה שלכם היא כן, ואפילו אם אתם קצת מהססים בנקודה הזאת, כדאי לכם בהחלט לחשוב על האופציה של קורס עיצוב בגדים ותפירה. 

מה זה בעצם הקורס הזה ולמי הוא מתאים? ובכן, אלו בלי שום ספק שתי השאלות הכי נפוצות שיוצא לנו להיתקל בהן במהלך השנים וזה בדיוק המקום לעשות לכם קצת סדר בדברים. נגיד מראש שאם יש לכם כל שאלה נוספת בנושא, אתם יותר ממוזמנים ליצור איתנו קשר ולהתייעץ!

הקורסים שלנו

קורסים פרונטליים

קורס תפירה למתחילים

קורסים פרונטליים

קורס תדמיתנות ותפירה מתקדמת שנתי

קורסים פרונטליים

קורס התמחות

קורסים מקוונים

קורס תדמיתנות מקוון ללימוד עצמי

קורסים מקוונים

קורס תדמיתנות מקוון בשידור חי

מה לומדים בקורס הזה?

חשוב מאד להבין שמה שייתן לכם קורס עיצוב בגדים ותפירה אצלנו, לא תקבלו באף מקום אחר, וזה בגלל שהקורסים שלנו כוללים את הדברים הבאים:

1. לימודי תדמיתנות

זהו למעשה החלק העיצובי יותר של הקורס. תדמיתנות היא למעשה תורת יצירת הגזרות ובקרוס תוכלו ללמוד איך לעשות את זה באופן מקצועי, תוך רכישת טכניקות שונות ומתקדמות, כולל טכניקה ייחודית במיוחד עם סרגל מהפכני שמאפשר לכל אחד ליצור גזרות ועיצובים מקוריים ברמה גבוהה במהירות שיא. 

2. טכניקות תפירה

מכאן, תוכלו ללמוד לקחת את החזון שלכם כפי שעיצבתם על הדף ולהפוך אותו לבגד אמיתי שכל אחד יכול ללבוש. נלמד אתכם איך להשתמש במכונת תפירה ונקנה לכם טכניקות בסיסיות לעיבוד של בדים. יחד עם החלק של התדמיתנות, מדובר באחד הקורסים היותר פרקטיים ושימושיים שתוכלו להעניק לעצמכם או ליקרים לכם. 

3. היכרות עם עולם האופנה

אנחנו מאמינים שאי אפשר ללמוד עיצוב אופנה בואקום וכי חייבים להכיר את השמות הגדולים בעולם העיצוב ואת הטרנדים הכי פופולריים וחמים היום. לכן הקורסים שלנו משלבים הרבה מאד ידע תיאורטי ואנקדוטות פיקנטיות ומעניינות בנושא.

מה אני יכול לעשות עם זה?

בגדול - על השאלה הזו רק אתם יכולים לענות וזה תלוי לגמרי לאן תחליטו לקחת את זה. מה שצריך להבין זה שבמהלך קורס עיצוב בגדים ותפירה תרכשו הרבה מאד ידע שימושי שתוכלו לעשות איתו מה שאתם רוצים. חלק משאירים את זה כתחביב מהנה ובעבור אחרים מדובר בצעד הראשון בעולם המקצועי של עיצוב האופנה. 

האם זה מתאים לי?

הקורס הזה מתאים לכל מי שמתחבר לעיצוב ותפירה ושחשב אי פעם לנסות וללמוד את זה. אם אין לכם ניסיון קודם זה בסדר גמור, אם יש לכם ידע מסוים בסיסי זה גם מצוין, כי תוכלו לחדד ולהעמיק אותו. כך או כך - בתפיסה שלנו, קורס עיצוב בגדים ותפירה מתאים לכל מי שאוהב עיצוב אופנה ויצירה ורוצה לנסות לעשות את זה בעצמו. 

אז אל תחששו לקפוץ למים - ואם אתם עדיין מתלבטים אנחנו כאן כדי לתת הסברים נוספים. בהצלחה!

מאמרים נוספים

כל הזכויות שמורות ©

WEBZ DIGITAL