המכללה ללימוד מקצועות האופנה סיטם

קורס תפירה מקצועי: על מה בעצם תשלמו?

ARTICLES

כאשר פונים אלינו תלמידים המעוניינים לקחת חלק באחד מקורסי התפירה שלנו, אלו הן השאלות המרכזיות בהן אנו נתקלים לרוב:
האם קורס תפירה זה משהו שמתאים לי, אפילו אם אין לי ניסיון קודם? אילו כלים אוכל לקבל בקורסי התפירה השונים שאתם מציעים והאם הם כוללים גם ידע וכלים פרקטיים או רק ידע תיאורטי? אילו אפשרויות של קורס תפירה אתם מציעים והאם אוכל ללמוד בדרך שמתאימה למסגרת הזמן ולאילוצים שלי.

מיד לאחר השאלות הללו, אנו נשאלים לרוב לגבי עלות קורס תפירה כאשר התלמידים מנסים להבין האם זה משהו שהם אכן יכולים להרשות לעצמם. לכן ננסה לענות מייד על כל השאלות, להסביר לכם על האופציות השונות ללימודי קורס תפירה דרכנו ולתת מידע על עלות קורס תפירה בכל אחת מן השיטות שאנו מציעים. אם משהו לא ברור לאחר מכן אל תהססו ליצור קשר!

הקורסים שלנו

קורסים פרונטליים

קורס תפירה למתחילים

קורסים פרונטליים

קורס תדמיתנות ותפירה מתקדמת שנתי

קורסים פרונטליים

קורס התמחות

קורסים מקוונים

קורס תדמיתנות מקוון ללימוד עצמי

קורסים מקוונים

קורס תדמיתנות מקוון בשידור חי

הקורסים שלנו

כאמור, אנו מציעים שלושה אפיקים שונים ללימודי תפירה וכך למעשה עלות קורס תפירה דרכנו היא משהו שאתם יכולים לשלוט בו ולהתאים אותו גם לפי הצרכים שלכם וגם לפי המסגרת התקציבית שהצבתם לעצמכם.

1. קורסים פרונטליים

הקורסים מתקיימים בכיתות שלנו ברמת גן וכוללים ציוד ברמה הגבוהה ביותר. הקורסים מועברים על ידי המורים הטובים ביותר בתחום בארץ נכון להיום. עלות קורס תפירה בשיטה הזו משתנה מקורס לקורס ויש לבדוק זאת מול המכללה, שכן מדובר בכיתות פיזיות עם מורים ליחס אישי וליווי צמוד. 

2. קורס מקוון ללמידה עצמית

הכולל גישה לעשרות סרטוני הדרכה אליהם תוכלו לחזור בכל שלב ובנוסף תקבלו ספר הדרכה עם מידע נוסף. 

3. קורס מקוון בזום

בשעות קבועות עם מיטב המורים שלנו.

שימו לב כי עלות קורס תפירה בשלוש הדרכים כוללת גם הסרגל המיוחד שלנו שמאפשר לכם ליצור גזרות מקצועיות בזמן קצר מאד. 

מה מקבלים בקורסים שלנו

ובכן, הקורסים שלנו יקנו לכם כמובן הרבה מאד ידע מעשי ובמהלכם תלמדו איך ליצור גזרות תוך שימת דגש על טכניקות תדמיתנות מתקדמות. כמו כן, נלמד אתכם טכניקות תפירה שונות, כל שתוכלו להפוך כל דמיון וחזון שלכם לבגד בזמן קצר. במהלך הקורסים נשלב גם ידע תיאורטי חשוב ונדבר על טרנדים חמים ומעצבים מובילים. 

למי זה מתאים?

אל תטעו לחשוב כי מדובר בקורסים לבעלי ידע בלבד. למעשה, תוכלו להפיק המון מהקורסים שלנו גם אין לכם כלל ידע מקדים בעולם העיצוב והתפירה ואנו נשמח ללמד אתכם הכל מאפס. עם זאת, אם כבר יש לכם ידע והיכרות מסוימת עם עולם העיצוב והתדמיתנות, אצלנו תוכלו לשייף אותו ולקחת אותו למקסימום. מכאן, תוכלו להחליט אם תרצו לעסוק בזה כתחביב בלבד או דווקא באופן מקצועי. 

בכל שאלה נוספת על עלות קורס תפירה, מוזמנים ליצור איתנו קשר בהקדם האפשרי! 

מאמרים נוספים

כל הזכויות שמורות ©

WEBZ DIGITAL