המכללה ללימוד מקצועות האופנה סיטם

קורס עיצוב ותפירה

קורס עיצוב ותפירה נועד להכין את הלומדים שלנו להתמחות ולהיות מיומנים בכל אשר נדרש כדי לעצב ולתפור מגוון רב של בגדים ופרטי אופנה. הסטודנטים שלנו לומדים כיצד לפתח את כלל המיומנויות, הכישורים וכן לומדים כיצד להשתמש בטכניקות מגוונות שיעזרו להם בתהליך החל משלב הסקיצה ועד לבגד המוגמר. 

קהל היעד:
קורס עיצוב ותפירה נועד לכל מי  שמעוניין לעסוק בעיצוב ותפירה בין אם כתחביב או רכישת מקצוע. הלימודים מקנים בסיס, ידע וכלים פרקטיים לעיצוב ותפירת מלתחות ייחודיות עם אמירה אישית.

הסמכה:
תעודת הסמכה מבית הספר.

לפתח מיומנויות וטכניקות תחרותיות לתעשיית האופנה:
קורס עיצוב ותפירה מכין את הסטודנטים לעבוד כאנשי מקצוע יצירתיים בתעשיית האופנה. מרעיון לייצור, התלמידים לומדים את התהליך, הכישורים והשפה של עיצוב אופנה וטכנולוגיה, המשלבים כישורים עסקיים ויצירתיים לפיתוח תיק עבודות אישי המביע הבנה מוצקה של תעשיית האופנה.

לפרטים על הקורסים המקוונים לחצו לפרטים נוספים אודות לימודים בסיטם לחצו

הקורסים מנוהלים על ידי אנשי סגל המביאים עשרות שנות ניסיון אמיתי לכיתה

קורס עיצוב ותפירה נועד לאלו שבגדים לא רק מכסים אותם, הם מגדירים אותם. הם מספרים לעולם מי אתם ומביעים את חוש הסגנון הייחודי שלכם. מגוון התוכניות שלנו בעיצוב אופנה יכולות לעזור לכם להתחיל קריירה בענף כה מגוון ויצירתי. אנו נעזור לכם לבנות את המיומנויות הנחוצות כדי לקחת את הרעיונות שלכם משרטוט למוצר מוגמר עם סגל מומחה בתחום אשר יעזור לכם לחדש, לחקור ולטפח את היצירתיות שלכם.

היכונו לקריירה דינמית באופנה

תוכניות הלימוד שלנו נועדו במיוחד כדי לפתח את היצירתיות, הכישורים והידע שלכם. אצלינו תוכלו למצוא מגוון עשיר של קורסים כדוגמת קורס תפירה למתחילים, לימוד תפירת בגדי ים, קורס עיצוב אופנה, קורס תדמיתנות, קורס תפירה לנערות,קורס תפירה שמלות כלה וערב ועוד…..

תוכניות הלימודים שלנו נבנו בקפידה כדי לסייע לכל תלמיד ללמוד את הטכניקות לתפירת פריטי מלתחה מתחילתם ועד סופם - החל משלב הרעיון העיצובי, בחירת הבדים, הוצאת גזרה ותפירתה. הקורסים מתקיימים תוך מתן ליווי צמוד ויחס אישי לכל לומד עם שימת דגש על התקדמות וקצב אישיים. לרשותכם יעמוד מיטב הציוד והאמצעים החדישים ביותר והמתקדמים בתעשייה.

תמיד חלמתם ללמוד לתפור?
קורס תפירה במכללת סיטם או קורס תפירה אינטרנטי ע”פ השיטה האיטלקית המנצחת!

או השאירו פרטים להרשמה לקורסים נוספים

שיעורי אונליין להעשרת הידע

בנוסף לשיעורים הפרונטליים המתקיימים במכללה ברמת גן, אנו מציעים גם קורס עיצוב ותפירה בשיעורים דיגיטליים בהם יכולים התלמידים להמשיך וללמוד בקצב ובזמן המתאים להם.  גמישות ונוחות אלו מאפשרים לכל לומד ולומדת להעשיר ולהעמיק בחומר הנלמד להפיק את המירב ממה שאנו מציעים. בסיום המשימות והמטלות, מקבל כל  לומד תעודת הסמכה מטעם בית הספר שלנו.

תכנית לימודים המקיפה קשת מאוד רחבה של נושאים

בין הנושאים הנלמדים תוכלו למצוא: 

גזרת גוף יסוד, שינוי במחשוף, פיתוח גזרות עם מתפרים, צווארונים, צווארונים מחוברים לגוף, כיצד להעמיק את בית השחי, מכנסיים, שמלות שלמות, חצאיות, שרוולים, התאמת המידה של שרוול לייקרה, גזרת יסוד לשרוול, התאמת גזרות של חצאיות למבנה הגוף, קראה, חולצות קימונו, מתפרים, גזרת מתפרים, פיתוח והפרדת חלקים, פיתוח חלק עליון עם מתפרים, התאמת חלק עליון למבני גוף שונים, קפוצ'ון, היריון, בגדי תינוקות, בגדי ילדים, ועוד ועוד…

למה ללמוד אצלינו?

מכשור וציוד מתקדמים, סביבת לימודים מהנה ותומכת, איכות גבוהה , סגל מורים בעלי ידע וניסיון רבים, מחירים משתלמים ביותר

עידכונים מהאינסטגרם שלנו

עידכונים מהאינסטגרם שלנו

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

אם תמיד חלמתם להעשיר ולהעמיק את הידע והניסיון שלכם בתחומי העיצוב והתפירה,  ברצונכם לדעת לתפור ולעצב בגדים בעיצובכם האישי, הקורסים שלנו תפורים במיוחד עבורכם. תוכניות הלימוד שלנו משלבות ידע תיאורטי נרחב וכן תרגול מעשי שיקנו לכם את יסודות אומנות התפירה ואת הבסיס לעתיד בתחום. מעוניינים לשמוע מידע נוסף על קורס עיצוב ותפירה? אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר ונחזור אליכם עם כל המידע הנחוץ לכם.

כל הזכויות שמורות ©

WEBZ DIGITAL