המכללה ללימוד מקצועות האופנה סיטם

קורס תדמיתנות

רוצים לקחת את התשוקה שלכם לשלב הבא ולהפוך אותה לתחביב של ממש ואפילו למקצוע? ובכן, קורס תדמיתנות הוא בלי ספק הדבר הנכון בעבורכם ואצלנו תוכלו ללמוד בקצב שלכם ובהתאם לאופי שלכם. לרוב, מי שפונה אלינו ושאל על קורס תדמיתנות, רוצה לדעת אם הקורס מאפשר ללמוד גם יסודות של קורס תפירה ואם מדובר בקורס שנותן ידע פרקטי וכלים ליצירה בפועל לצד ידע תיאורטי רחב.

לכן, חשוב לנו להסביר כי קורס תדמיתנות אכן מאפשר את הלמידה הרחבה הזאת ובגלל זה מדובר באפיק כל כך כדאי ומשתלם. אם אתם עדיין לא בטוחים אם קורס תדמיתנות הוא משהו שמתאים לכם, מייד נסביר בעבור מי זה יכול להתאים. לאחר מכן נדבר באופן כללי על החומר הנלמד ונסביר מה אפשר לעשות עם הידע והכלים אשר קורס תדמיתנות נותן. לבסוף, נספר לכם על האפשרויות של קורס תדמיתנות אצלנו כך שתוכלו לבחור אם אתם מעוניינים בשיטת למידה פרונטלית או שדווקא קורס תדמיתנות מקוון הוא מה שמתאים לכם. 

אם יש לכם בסוף שאלות נוספות על קורס תדמיתנות, על לימודי עיצוב אופנה או תפירה ובאופן כללי שאלות לגבי הקורסים שלנו והלימודים אצלנו, אתם בהחלט מוזמנים ליצור איתנו קשר ואנו נשמח לעמוד לשירותכם בהקדם האפשרי!

לפרטים על הקורסים המקוונים לחצו לפרטים נוספים אודות לימודים בסיטם לחצו

קורס תדמיתנות - למי זה מתאים?

אז אם אתם שואלים את עצמכם אם קורס תדמיתנות הוא אכן משהו שמתאים לכם, חשוב מאד לדעת כי מדובר בקורס שמתאים למגוון רחב מאד של אנשים. בין היתר, אנחנו בהחלט ממליצים ללכת על קורס תדמיתנות לאנשים הבאים:

  • למי שאין ידע מקדים: גם אין לכם שום ידע ביצירת גזרות או עיצוב אופנה, לימודי תפירה והידע שייתן לכם קורס תדמיתנות מקצועי אצלנו, יאפשרו לכם לעשות את הצעדים הראשונים שלכם בתחום. אנו מקפידים להקנות את הידע מאפס וללוות את התלמידים שלנו עד לרכישה מלאה של כל הטכניקות החשובות, כך שמספיק שיש לכם תשוקה לעולם האופנה והעיצוב.

  • מתחילים עם ניסיון מועט: אם כבר יצא לכם לשרבט גזרות בשביל הכיף ואולי אפילו להתנסות מעט בתפירה ועיצוב, קורס תדמיתנות יאפשר לכם לחדד את הידע שלכם ולהתחיל לעשות את הדברים באופן מקצועי.

  • מתקדמים: האמת היא כי קורס תדמיתנות הוא מושלם גם בעבור מתקדמים. הסיבה לכך היא שבמהלך הקורס אפשר להתאמן ולהשתפר אפילו יותר וללמוד כמו כן טכניקות חדשות שיאפשרו להגיע לרמה מקצועית גבוהה במיוחד. אנו מגלים כל פעם מחדש שגם התופרים והתדמיתנים המנוסים ביותר צריכים לפעמים חיזוק וזה בהחלט נכון לעשות זאת דרך קורס תדמיתנות מקצועי. 

תמיד חלמתם ללמוד לתפור?
קורס תפירה במכללת סיטם או קורס תפירה אינטרנטי ע”פ השיטה האיטלקית המנצחת!

או השאירו פרטים להרשמה לקורסים נוספים

קורס תדמיתנות - מה לומדים ומה אפשר לעשות עם זה?

אתם כבר וודאי יכולים לנחש כי קורס תדמיתנות כולל בתוכו טכניקות מתקדמות ליצירת גזרות וזה בהחלט כך. בין היתר, הקורסים שלנו כוללים הקניית ידע בשיטת תדמיתנות מהפכנית ופורצת דרך המתאפשרת בעזרת שימוש בסרגל מיוחד אותו תקבלו מאיתנו, המאפשר ליצור גזרות איכותיות בקלות ולפהוך לתדמיתנים מהשורה תוך זמן קצר בלבד. 

חשוב להבין אם זאת, כי קורס תדמיתנות בשיטה שלנו הוא גם הרבה יותר מזה. במהלך הקורס תלמדו טכניקות תפירה ועיבוד בדים שיאפשרו לכם לקחת כל רעיון שעלה על הנייר ולהמיר אותו לפריט אופנתי איכותי הלכה למעשה. במובן הזה קורס תדמיתנות אצלנו לא נותן רק ידע תיאורטי, אלא מספק גם כלים פרקטיים חשובים מאד.

כמו כן, אנו מקפידים לשלב בקורסים שלנו הרבה מאד ידע כללי ולחבר את התלמידים אל עולם עיצוב האופנה כשאנו נוגעים במהלך הקורסים השונים בטרנדים חמים כיום. בסוף הקורס תוכלו לעסוק בתחום כתחביב נהדר ואפילו לקחת את זה לכיוונים מקצועיים אם זה אכן מעניין אתכם. 

עידכונים מהאינסטגרם שלנו

עידכונים מהאינסטגרם שלנו

הקורסים שלנו

אם נשמע לכם כי לימודי תדמיתנות הם אכן הדבר הנכון בעבורכם, חשוב שתדעו כי אצלנו תוכלו ללמוד בדרך שהכי נוחה לכם. 

אנו מציעים שיעורים פרונטליים עם מיטב המורים בכיתות של נו ברמת גן, שיעורי אונליין ללמידה עצמית דרך סרטוני וידאו וספר עם מידע מקיף ושיעורי אונליין חיים עם המורים שלנו בזום. 

כעת, אתם יכולים להתחיל לחשוב איזה שיטה עדיפה עבורכם. אם משהו עדיין לא ברור אתם בהחלט מוזמנים ליצור איתנו קשר ונשמח לעשות לכם סדר בדברים ולתת מידע נוסף. 

כל הזכויות שמורות ©

WEBZ DIGITAL