המכללה ללימוד מקצועות האופנה סיטם

קורס תדמיתנות בצפון

מי שמשתמש במכונת תפירה ועוסק במקצוע, יודע שמכונת התפירה זקוקה לתחזוק ופתרון תקלות, על מנת שהיא תוכל לעבוד כמו שצריך. סטודנטים בקורס תפירה בצפון בבית הספר סיטם, יתקלו בתקלות של מכונת התפירה לראשונה בשיעורי הבית בקורס או לאחר הקורס וזה עלול לחבל להם ביצירת הגזרות ולהוריד מהמוטיבציה. לכן חשוב שידעו מה עושים ואיך מתמודדים עם התקלות השונות. כמו כן, חשוב מאוד לדעת איך לתחזק את מכונת התפירה שלכם על בסיס קבוע כדי לאפשר לה עבודה שוטפת לאורך זמן. במאמר זה אנו נסביר על מספר תקלות ידועות ואיך לפתור אותן ונסביר גם פרטים על קורס התפירה בבית הספר סיטם למי שתמיד חלם ללמוד קורס תפירה ועוד לא נרשם. 

תיקון מכונת התפירה שלכם בקורס תדמיתנות בצפון

חוטים הם מה שמרכיב את הבגדים שנתפרים במכונת התפירה. הם מגיעים בצבעים שונים, בעובי שונה ובאיכויות מגוונות. כאשר משתמשים בסליל חוט מסוים, הוא מוציא סיבים שנקראים מוך. המוך מצטבר בחלקים הפנימיים של המכונה ולאורך זמן הם מצטברים ממש כמו אבק. הסטודנטים בקורס תדמיתנות בצפון בבית הספר סיטם, ילמדו לפתוח את חלקי המכונה השונים  ולנקות אותם בעזרת מברשת קטנה. המברשת הקטנה מגיעה עם מכונת התפירה ובעזרתה ניתן לנקות את המוך שהצטבר. 

לפרטים על הקורסים המקוונים לחצו לפרטים נוספים אודות לימודים בסיטם לחצו

גזרות במידות אישיות או גזרות במידות תעשייתיות כפי שנלמדים בקורס תדמיתנות בצפון

כל הבגדים שאתם רואים בחנויות או אצל מעצבים עברו תהליך של תדמיתנות. חלקם עוצבו באמצעות גזרות במידות מקובלות בתעשייה אשר מתאימות לרוב האוכלוסיה וחלקם עוצבו באמצעות גזרות אישיות. כאשר מעצבים גזרה אישית, למעשה יוצרים גזרה ייחודית לאדם מסוים. בקורס תדמיתנות בצפון בבית הספר סיטם, תלמדו גם את הגזרות התעשייתיות וגם איך ליצור גזרה אישית. 

תמיד חלמתם ללמוד לתפור?
קורס תפירה במכללת סיטם או קורס תפירה אינטרנטי ע”פ השיטה האיטלקית המנצחת!

או השאירו פרטים להרשמה לקורסים נוספים

גזרת הגוף וגזרות אחרות על פי בית הספר סיטם בצפון

גזרת הגוף שלנו היא הגזרה הבסיסית ביותר. מגזרה זו יוצאות גזרות נוספות שפחות צמודות לגזרה הגוף הבסיסית. בלימודי תפירה בצפון בבית הספר סיטם, תלמדו על גזרת הבסיס ואיך מפתחים ממנה גזרות חדשות ומהם מייצרים לבסוף בגדים. זהו תהליך מרתק, מדויק ויצירתי שבסופו יצא בגד. מבחינת כמות הגזרות, ניתן לומר שיש אין סוף של גזרות והן תלויות במעצבים עצמם שיוצרים אותן בתהליך התדמיתנות. תחילה תלמדו מהן גזרות הבסיס המקובלות כיום ולאחר מכן תלמדו איך ליצור גזרה חדשה בעצמכם. 

עידכונים מהאינסטגרם שלנו

עידכונים מהאינסטגרם שלנו

שיטות מדויקות לתדמיתנות בלימודי תדמיתנות בצפון

כאשר יוצרים גזרות תעשייתיות, פחות שמים דגש על הדיוק, הגזרה מעוצבת לפי גזרות בסיס מקובלות והן יוצאות על פי מידות אלו. לעומת זאת, בשמלות ערב ושמלות כלה הסיפור קצת שונה ויש לעבוד בשיטות מדויקות המותאמות לגוף. כמובן שניתן למצוא שמלות ערב בגזרה מוכנה מראש, אך סביר שתצטרכו לבצע בהן תיקונים על מנת להתאים אותם ספציפית לאישה. אחת השיטות לתדמיתנות היא השיטה שנלמדת בקורס תדמיתנות בצפון בבית הספר סיטם. בשיטה זו משתמשים בסרגל עיצוב מיוחד שעוזר למעצבים להגיע לגזרות מדויקות כמעט ללא תיקונים.

קורס תדמיתנות בצפון, קורס למי שכבר יודע תפירה

קורס תדמיתנות בצפון בבית הספר סיטם, מתאים לכל מי שיודע לתפור עיצובים קיימים, עבר קורס תפירה בצפון בבית הספר סיטם ולכל מי שמעוניין ליצור את הרעיונות הייחודיים שלו. זהו קורס בפני עצמו והוא נחשב קורס למתקדמים ולא למתחילים. בעזרת סרגלים וחישובים תוכלו ליצור שמלות יפייפיות, מכנסיים בגזרות אישיות, חולצות מיוחדות ותוכלו להוציא לפועל את הרעיונות היצירתיים שלכם.

איפה ניתן ללמוד קורס תדמיתנות בצפון?

אחד מבתי הספר הידועים בלימודי תדמיתנות בצפון, הוא בית הספר סיטם אשר מביא עימו שיטה ייחודית מאיטליה. בשיטה זו משתמשים בסרגל שפותח בבית הספר והוא מאפשר יצירה של גזרות בצורה פשוטה ועם דיוק רב. למעשה בית הספר מלמד אתכם ליצור בגד מאפס עם כמה שפחות תיקונים בהמשך. את הקורסים של בית ספר סיטם ניתן ללמוד במספר אופנים. אם אתם אנשים שאוהבים ללמוד בכיתה, תוכלו להירשם לקורסים פרונטאליים. אם אתם אנשים שאוהבים ללמוד בקצב פרטי משלהם, תוכלו לרכוש מבית הספר קורס מכוון שמוקלט מראש. ואם למידה מהבית שדומה לשיעור פרונטאלי היא מה שאתם מחפשים, תוכלו להירשם לקורסי האונליין שנערכים בזום. בכל הקורסים יש מורים מקצועיים שמעבירים שיעורי תפירה ותדמיתנות ברמה גבוהה מאוד. בסיום הקורסים תצאו עם ידע רב, המון מקצועיות ויצירתיות ותוכלו ליצור בגדים יפים מפרי דמיונכם. 

לסיכום, קורס תדמיתנות בצפון הוא קורס מתקדם שניתן ממנו לייצר לכם מקצוע מרתק, מלא ביצירתיות. אם אופנה תמיד עניינה אתכם ותמיד רציתם לדעת איך לייצר בגדים, קורס תדמיתנות בצפון נועד עבורכם. 

כל הזכויות שמורות ©

WEBZ DIGITAL