המכללה ללימוד מקצועות האופנה סיטם

קורס תדמיתנות בכפר מלל

מי שמשתמש במכונת תפירה ועוסק במקצוע, יודע שמכונת התפירה זקוקה לתחזוק ופתרון תקלות, על מנת שהיא תוכל לעבוד כמו שצריך. סטודנטים בקורס תפירה בכפר מלל בבית הספר סיטם, יתקלו בתקלות של מכונת התפירה לראשונה בשיעורי הבית בקורס או לאחר הקורס וזה עלול לחבל להם ביצירת הגזרות ולהוריד מהמוטיבציה. לכן חשוב שידעו מה עושים ואיך מתמודדים עם התקלות השונות. כמו כן, חשוב מאוד לדעת איך לתחזק את מכונת התפירה שלכם על בסיס קבוע כדי לאפשר לה עבודה שוטפת לאורך זמן. במאמר זה אנו נסביר על מספר תקלות ידועות ואיך לפתור אותן ונסביר גם פרטים על קורס התפירה בבית הספר סיטם למי שתמיד חלם ללמוד קורס תפירה ועוד לא נרשם. 

תיקון מכונת התפירה שלכם בקורס תדמיתנות בכפר מלל

חוטים הם מה שמרכיב את הבגדים שנתפרים במכונת התפירה. הם מגיעים בצבעים שונים, בעובי שונה ובאיכויות מגוונות. כאשר משתמשים בסליל חוט מסוים, הוא מוציא סיבים שנקראים מוך. המוך מצטבר בחלקים הפנימיים של המכונה ולאורך זמן הם מצטברים ממש כמו אבק. הסטודנטים בקורס תדמיתנות בכפר מלל בבית הספר סיטם, ילמדו לפתוח את חלקי המכונה השונים  ולנקות אותם בעזרת מברשת קטנה. המברשת הקטנה מגיעה עם מכונת התפירה ובעזרתה ניתן לנקות את המוך שהצטבר. 

לפרטים על הקורסים המקוונים לחצו לפרטים נוספים אודות לימודים בסיטם לחצו

מחטים שבורות, אחת התקלות שנתקלים בה סטודנטים בקורס תדמיתנות בכפר מלל

פעולת התפירה במכונת התפירה נעשית באמצעות מחט ייעודית לה. מחט זו היא רב פעמית, אך לאחר כעשר שעות עבודה על המכונה, גם היא נשחקת. מעבר לכך, לעיתים המחט נתקלת בקושי באזור הבד, הכפתור או החוט ועלולה להישבר. כחלק מהציוד של קורס תדמיתנות בכפר מלל בבית הספר סיטם, יהיו כמובן מחטים להחלפה למכונת התפירה ויהיה על הסטודנטים להחליפה באופן קבוע. את החלפת המחט כדאי כמובן לעשות גם כאשר אתם עובדים במכונת תפירה בביתכם. מכונת תפירה עם מחט תקולה תגרום לכך שהתפר לא יהיה סדיר ועל גבי הבד אתם תראו דילוגים. תפר שאינו נעשה בצורה טובה, יגרום בהמשך לבגד שיפרם. לכן החלפת מחטים במכונת התפירה היא פעולה שחייב לעשות מידי פעם. 

תמיד חלמתם ללמוד לתפור?
קורס תפירה במכללת סיטם או קורס תפירה אינטרנטי ע”פ השיטה האיטלקית המנצחת!

או השאירו פרטים להרשמה לקורסים נוספים

מכונה חורקת או זזה באופן איטי, ידע חשוב בלימודי תפירה בכפר מלל

מכונת תפירה, כמו כל מכונה, עשויה מחלקי מתכות. מתכות ידועות כחומר שזקוק לשימון על מנת לעבוד היטב. השמן ששמים במכונת התפירה הוא שמן שמיוחד ספציפית לה וקונים אותו בחנויות תפירה וחברות שמייצרות מכונות אלו. הסטודנטים בלימודי תפירה בכפר מלל בבית הספר סיטם, יכירו את השמנים השונים שיכולים להתאים למכונת התפירה. כחלק מקורס תדמיתנות בכפר מלל בבית הספר סיטם, תבצעו שימון למכונה מספר פעמים. זהו חלק חשוב מאוד על מנת שמכונת התפירה תעבוד כמו שצריך. גם במכונה הביתית שלכם הקפידו על כך לפחות פעם בשבועיים. כל מה שצריך זה למעשה טיפה או שניים על אזור כניסת הסליל ומיד אחר כך לבצע תפירה על בד, כך שטיפות השמן יתפזרו. 

עידכונים מהאינסטגרם שלנו

עידכונים מהאינסטגרם שלנו

על שלושה דברים עומדת תחזוקת מכונת התפירה בעת לימודים בקורס תפירה בכפר מלל

כידוע, מכונות תפירה הן אינן מכונות זולות, בייחוד אם מדובר במכונות הטובות ביותר בשוק. לכן כל תופרת, חייט או סטודנט ללימודי תדמיתנות בכפר מלל בבית הספר סיטם, רוצים שהיא תישמר לאורך זמן. כדי שמכונת הכביסה תישמר לכם לאורך זמן, עליכם לעשות שלושה דברים קבועים:

  1. ניקוי המוך בתוך חלקי המכונה לפחות פעם בשבוע.

  2.  שימון המכונה פעם בשבוע, זהו כלל ברזל חשוב מאוד. 

  3. בדיקת ברגים רופפים, והחלפת בלאי סביר במכונה. לסיכום, מכונת התפירה שלכם יכולה להיות טובה ויעילה גם שנים, רק חשוב שתשמרו עליה ותפתרו את התקלות השונות. תחזוקה שוטפת של מכונת התפירה, תאריך את חייה ולא תזדקקו להחלפה שלה, אלא רק להחלפה של בלאי סביר.

איך גם אתם תוכלו ללמוד קורס תפירה בבית הספר סיטם בכפר מלל?

בית הספר סיטם ללימודי תפירה ותדמיתנות, הוא בית ספר שמלמד ברמה גבוהה. לבית הספר שיטת עבודה ייחודית אשר פותחה באיטליה. סטודנטים שאין להם ניסיון בתחום, יוכלו ללמוד קורס תפירה למתחילים בבית הספר. כבר בתחילת הקורס הם יקבלו סט כלים שלם המאפשר להם ללמוד ולעבוד על פי השיטה של בית הספר. כחלק מסט הכלים הם יקבלו דפי גזרות מוכנים, סרגל פטנט והרצאות מוקלטות בנוסף להרצאות בכיתה. מדובר על מעטפת מצוינת שתאפשר לסטודנטים לצאת מבית הספר סיטם עם ידע רב. 

כל הזכויות שמורות ©

WEBZ DIGITAL