המכללה ללימוד מקצועות האופנה סיטם

קורס תפירה בצפון

בעבר הלא רחוק, תפירה הייתה אחד מהמקצועות המבוקשים ביותר שקיימים ונשים וגברים כאחד עבדו בו כחייטים. כיום מקצוע התפירה הלך והתעצם והמעצבים הגדולים ביותר החלו את צעדיהם בתחום באמצעות קורס תפירה בצפון בבית הספר סיטם. ללמוד כיום לימודי תפירה בצפון, זה ללמוד מקצוע שכולל בתוכו נישות גדולות ורחבות עליהן נדבר במאמר זה וגם על סוגי הקורסים המגוונים שניתן לעשות בתחום זה.  

לימודי תפירה בצפון מתחילים בשרטוט גזרות ותדמיתנות

כאשר מתחילים ללמוד קורס תפירה בצפון, תחילה תתרכזו בנושא התדמיתנות ושרטוט גזרות. לכל אחד מאיתנו יש גוף שונה משל האחר ולא תמיד אנו מתאימים לגזרות בסיס קיימות. בלימודי תדמיתנות בצפון תוכלו ללמוד שרטוט ברמה גבוהה של גזרות מותאמות אישית לאדם שלו אנו מתכננים את הבגד. מדובר בשיטה שמאפשרת לכם לדייק את הבגד לאדם שילבש אותו מבלי לעשות תיקונים רבים. לאחר שתלמדו את שלב זה, תוכלו לעבור לשלבים מתקדמים יותר כמו הכרות עם מכונות תפירה מסוגים שונים, עיצובים מגוונים של רוכסנים, כיסים, צווארונים, שמלות יום יום, שמלות ערב ועוד. מדובר בתחום שהיצירתיות בו היא עצומה וככל שתביאו איתכם יותר יצירתיות, תוכלו ליצור גזרות מיוחדות יותר. 

לפרטים על הקורסים המקוונים לחצו לפרטים נוספים אודות לימודים בסיטם לחצו

קורס תפירה בצפון למתחילים

מדובר בקורס תפירה בצפון שמתאים לכל מי שתחום התפירה תמיד עניין אותו, אך אין לו עדיין ידע בנושא כמעט בכלל והוא מעוניין להעשיר את הידע תחילה בתור תחביב ולהבין האם זהו תחום שמתאים עבורו לפתח כמקצוע. בקורס תפירה בצפון למתחילים לומדים טעימה מכל מה שלומדים בקורסים המתקדמים, והם מאפשרים להכיר את התחום היטב ולהתחיל לפתח יצירתיות. מי שימשיך לקורסים המתקדמים, יוכל להתמחות בסוגים שונים של עיצובים ותפירות מגוונות. מדובר בקורס של שניים עשר מפגשים פעם בשבוע, כל מפגש שלוש שעות שבהם תלמדו כיצד לתפור בעצמכם ותצברו ביטחון בתחום.

תמיד חלמתם ללמוד לתפור?
קורס תפירה במכללת סיטם או קורס תפירה אינטרנטי ע”פ השיטה האיטלקית המנצחת!

או השאירו פרטים להרשמה לקורסים נוספים

קורס תפירה בצפון, התמחות בשמלות ערב ושמלות כלה

אחד התחומים היותר מיוחדים בענף התפירה הוא כמובן תפירה של שמלות ערב ושמלות כלה. מדובר על עיצובים מיוחדים שנחשבים לתפירה העלית בתחום זה. בשמלות ערב ושמלות כלה ניתן להכניס יצירתיות רבה וזה ללא ספק קורס תדמיתנות בצפון שמספק המון ידע ללומדים אותו. מדובר על קורס תפירה בצפון המשלב התמחות ייחודית המאפשרת בהמשך לפתוח סטודיו לתפירה של שמלות כלה וערב. משך הלימודים בבית הספר סיטם הוא שנה שלמה, פעם בשבוע למשך שלוש שעות. כחלק מהקורס תלמדו יצירת גזרות, דיגום חופשי, שימוש בתחרות, העלמת תפרים ותפירה ידנית. כמו כן, מכיוון שמדובר במקצוע חופשי, הקורס ילמד אתכם איך לשווק ולפרסם את עצמכם.

עידכונים מהאינסטגרם שלנו

עידכונים מהאינסטגרם שלנו

איפה ניתן ללמוד קורס תפירה בצפון?

קורס תפירה בצפון ניתן ללמוד בבית הספר סיטם ללימודי אופנה, מהגדולים בבתי הספר אשר מציעים שיטה ייחודית ומדויקת ליצירת גזרות מרהיבות בעזרת סרגל מיוחד שפותח עבור שיטה זו. בית הספר ייתן ללומדים את כל הכלים להצליח ולהביא לידי ביטוי את היצירתיות שלהם. לאחר הקורסים השונים תוכלו לעצב כל בגד שרק תרצו ואפילו ליצור קולקציה שלמה משלכם. הבחירה בסוגי הקורסים השונים תלויה בידע שלכם וברצון שלכם לפתח את התחום מעבר לתחביב. קורסי מתחילים יתאימו למי שמעוניין לקבל ידע מענף התפירה ולבחון האם התחום מתאים לו. קורסים מתקדמים יתאימו יותר לאנשים שמעוניינים לפתח קריירה בתחום. 

איך ניתן ללמוד כיום קורס תפירה בצפון?

בית הספר ללימודי אופנה – סיטם, מציע כיום קורסים פרונטליים בהם הסטודנטים מגיעים פיזית לשיעורים או קורסים מכוונים מוקלטים וגם קורסי אונליין בזום. בכל האפשרויות מדובר בקורסים מעמיקים שתצאו מהם עם ידע רחב בתחום. אם אתם רוצים לחסוך את היציאה מהבית, קורס אונליין בזום יהיה מעולה עבורכם. אם אתם מעוניינים ללמוד מהבית, אך בזמן שלכם, הקורסים המכוונים יהיו מושלמים עבורכם. ואם למידה פרונטלית היא זו שיותר נוחה לכם, תוכלו להגיע לשיעורים הפרונטאליים. למעשה בית הספר מתאים עצמו לכל סוגי הסטודנטים ויש באפשרותכם לבחור מה הדרך הכי נוחה לכם ללמידה. 

עם איזה ידע אצא מקורס תפירה בצפון?

הסטודנטים שילמדו בקורסים השונים יצאו עם ידע על היסטוריית התפירה, הכרות עם מכונות התפירה השונות, הכרות עם גזרות שונות ואיך יוצרים גזרה בהתאמה אישית. כמו כן ילמדו הסטודנטים ידע מעשי בתפירה של עיצובים מגוונים ובחלק מהקורסים יתמחו בעיצובים ספציפיים כמו שמלות ערב ושמלות כלה. 

 

כל הזכויות שמורות ©

WEBZ DIGITAL