המכללה ללימוד מקצועות האופנה סיטם

קורס תפירה ותדמיתנות

אם גם לכם יש תשוקה גדולה לעולם האופנה, העיצוב והיצירה, קורס תפירה ותדמיתנות הוא ללא שום ספק הצעד הנכון והחכם ביותר בעבורכם. יותר מכך, אם תבחרו ללכת קורס תפירה ותדמיתנות אצלנו, לא רק שתקבלו כלים מקצועיים שיהפכו אתכם מהר מאד למקצועיים ומבינים בתחום, אלא תלמדו לעומק על עולם האופנה ותוכלו ליצור גזרות יפות ברמה המקצועית ביותר שיש. חשוב שתדעו כי קורס תפירה ותדמיתנות אצלנו, מכיל גם ידע של קורס תפירה למתקדמים כך שבהחלט ניתן בסופו לעסוק בתחום בין אם באופן מקצועי או דווקא כתחביב. אורך הקורס 250 שעות אקדמיות

אבל רגע לפני שאנחנו רצים קדימה, חשוב לנו להסביר עוד על קורס תפירה ותדמיתנות אצלנו ונעשה זאת בהמשך. קודם כל נסביר לכם מה תלמדו בקורס תפירה ותדמיתנות שלנו, לאחר מכן נסביר מה אפשר לעשות עם הידע המקצועי שתקבלו אצלנו ולאן בעצם תוכלו לקחת את זה ולבסוף נספר לכם על האפשרויות של קורס תפירה ותדמיתנות אצלנו ואיך תוכלו ללמוד בדיוק בדרך שמתאימה לכם. 

אם יש לכם שאלות נוספות לגבי קורס תפירה ותדמיתנות, כל שאלה שהיא בנוגע לעיצוב אופנה ותפירה ובעצם כל דבר שלא ברור לכם עד הסוף בסוף המאמר, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ואנו נשמח לענות על הכל!

לפרטים על הקורסים המקוונים לחצו לפרטים נוספים אודות לימודים בסיטם לחצו

קורס תפירה ותדמיתנות - מה הוא נותן?

ובכן, ישנם מקומות שונים המציעים לימודי קורס תפירה ותדמיתנות ומתמקדים בידע הטכני של המקצוע נטו. אצלנו לעומת זאת, תהנו מיסודות של לימודי עיצוב אופנה כחלק אינטגרלי מהקורסים השונים, זאת לצד ידע מקצועי פרקטי שתרכשו.

  • תדמיתנות מתקדמת: קורס תפירה ותדמינות מאפשר לכם ללמוד בצורה יסודית את תורת התדמיתנות ובתוך זמן קצר תוכלו ליצור גזרות יפות באופן מקצועי לגמרי בעזרת טכניקה מיוחדת שאנו מלמדים הכוללת גם סרגל מהפכני המאפשר לכל אחד ליצור גזרות לפי הדמיון בקלות רבה. 

  • טכניקות תפירה: מכאן, תוכלו לקחת את הדמיון שלכם ואת הביטוי ליצירה הפנימית ולהפוך אותם לתוצרים דה פקטו. במהלך קורס תפירה ותדמיתנות נתמקד בטכניקות שונות לתפירה וגזירה של בדים ונלמד אתכם איך להפוך כל דמיון לתוצר ממשי. 

  • היכרות מעמיקה עם עולם האופנה: אנו מאמינים כי קורס תפירה ותדמיתנות חייב לכלול גם היכרות עם העולם האופנה ועל כן נדבר על מעצבים מוכרים, טרנדים חמים ומובילים וחידושים בעולם התפירה והתדמיתנות. 

  • אורך הקורס 250 שעות אקדמיות פעם בשבוע

תמיד חלמתם ללמוד לתפור?
קורס תפירה במכללת סיטם או קורס תפירה אינטרנטי ע”פ השיטה האיטלקית המנצחת!

או השאירו פרטים להרשמה לקורסים נוספים

מה אפשר לעשות עם זה?

הידע הרב שתקבלו אצלנו יאפשר לכם ללכת בשני נתיבים ואתם לא צריכים להחליט מראש אגב, אלא פשוט להרגיש אחרי הקורס לאן זה לוקח אתכם:

  1. תפירה ותדמיתנות כתחביב: הידע שתקבלו יאפשר לעסוק בתחום בשביל ההנאה האישית שלכם ותוכלו לעצב בגדים ולהכין אותם בשביל עצמכם או בשביל אנשים קרובים נטו בשביל הכיף. הניסיון שלנו בתחום מלמד אותנו שמדובר בתרפיה נפלאה ודרך מצוינת לבטא את חוש היצירה. 

  2. השתלבות בתעשיית העיצוב והטקסטיל: קורס תפירה ותדמיתנות דרכנו מעניק לכם כלים מעולים שיאפשרו לכם לקחת את זה לכיוון המקצועי. ניתן להשתלב כשכירים בחברות אופנה בתור מעצבים או תופרים ואפילו לנסות ולפתוח ליין אופנה משלכם אם זה משהו שתמיד חלמתם עליו. כמו כן, קורס תפירה ותדמיתנות מעניק לכם כלים שתמיד תוכלו להשחיז ולשייף ואם תרצו בהחלט תוכלו להעמיק וללמוד עוד עד לרמת התמקצעות גבוהה במיוחד. 

  3. אורך השיעור 250 שעות אקדמיות פעם בשבוע

עידכונים מהאינסטגרם שלנו

עידכונים מהאינסטגרם שלנו

איך אפשר ללמוד קורס תפירה ותדמיתנות?

חשוב לדעת כי אצלנו יש לכם שלוש אפשרויות מצוינות של לימודי תפירה ועיצוב אופנה:

  1. למידה עצמית אונליין: אנו מציעים למי שאוהב ללמוד לבד קורס תפירה ותדמיתנות אונליין דרך סרטונים מקצועיים שהפקנו המכילים את כל הידע שאתם צריכים למעשה. תוכלו לחזור לכל שיעור בזמן שלכם אם משהו לא ברור ובנוסף תקבלו ספר מקיף המכיל תרגולים נוספים וידע שיעזור לכם להתקדם במהירות. 

  2. למידה פרונטלית: למי שמעדיף את היחס האישי בהחלט כדאי ללכת על קורס תפירה ותדמיתנות בשיטה הפרונטלית. השיעורים מתבצעים בכיתות המאובזרות שלנו ברמת גן עם מיטב המורים שישמחו ללוות אתכם באופן צמוד עד להצלחה. אורך הקורס 250 שעות אקדמיות פעם בשבוע

  3. קורס מקוון בלייב: עם מיטב המורים שלנו בשעות קבועות במהלך השבוע. 

שימו לב - בכל אחת מהדרכים תקבלו גם את הסרגל הייחודי שלנו שיאפשר לכם להתמקצע מהר מאד!

אנו מזכירים כי ניתן לפנות אלינו בכל שאלה ואנו נשמח לסלול לכם את הדרך אל קורס תפירה ותדמיתנות!

כל הזכויות שמורות ©

WEBZ DIGITAL