המכללה ללימוד מקצועות האופנה סיטם

קורס תפירה למתחילים

אם גם אתם כמו רבים אחרים רוצה להגשים את החלום שלכם ולעשות את מה שאתם אוהבים בצורה מקצועית, הגעתם למקום הנכון. קורס תפירה למתחילים הוא דרך מצוינת לקחת תחביב אהוב ותשוקה גדולה לעולם האופנה והעיצוב, ולהפוך אותו הלכה למעשה לידע מקצועי שתוכלו לעשות איתו בעצם מה שאתם רוצים והשמיים הם הגבול. 

פעמים רבות יוצא לי להתקל בכאלה ששוקלים ללכת על קורס תפירה למתחילים, אבל לא עושים את הצעד מסיבות שונות ומגוונות. השאלות שעולות הן לרוב:

  • האם יש לי מספיק כישרון ויכולות טכניות בשביל קורס תפירה למתחילים?

  • האם קורס תפירה למתחילים יעניק לי את הידע המקצועי כדי שאוכל לקחת את התחביב למקסימום ואפילו להפוך אותו למקצוע אם ארצה?

  • האם קורס תפירה למתחילים יאפשר לי לימוד תפירת בגד ים וסוגים שונים של ביגוד והלבשה או שיתמקד בסוג אחד של לבוש?

ובכן, אני רוצה לעשות כאן מעט סדר ולהסביר אחת ולתמיד בעבור מי קורס תפירה למתחילים מתאים, מה האפשרויות העומדות בפניכם בבחירת קורס תפירה למתחילים ומה תוכלו לעשות עם הידע המקצועי שתקבלו אחרי קורס תפירה למתחילים. אם יש לכם שאלות נוספות בנושא, אתם מוזמנים כמובן לפנות אלינו בכל שלב ולהתייעץ. אורך הקורס 80 שעות אקדמיות פעם בשבוע

לפרטים על הקורסים המקוונים לחצו לפרטים נוספים אודות לימודים בסיטם לחצו

למי מתאים קורס תפירה למתחילים?

זאת ככל הנראה השאלה הנפוצה ביותר ולכן חשוב לי לענות עליה בהרחבה. במשך השנים, הגיעו אליי מאות לקוחות שמצאו את קורס תפירה למתחילים מעניין ורצו לדעת אם הוא מתאים להם. לאחר שיחה והסבר שלי, 90 אחוזים ויותר מהם הבינו כי קורס תפירה למתחילים הוא אכן צעד נכון ומתאים בעבורם. אז למי זה בעצם מתאים?

  1. למי שאין ידע מקדים בתחום: לימודי תפירה למתחילים כשמם כהן הם, קורסים מקצועיים שמתאימים למי שנמצא בתחילת דרכו בעולם התפירה. על כן, גם אם אין לכם שום ידע בעולם תפירה, אם לא יצא לכם לתפעל בעבר מכונת תפירה מאף סוג ואפילו אם לא יצא לכם להחזיק ביד חוט ומחט, קורס תפירה למתחילים בהחלט מתאים לכם. 

  2. לבעלי ידע בסיסי שרוצים להעמיק: יוצא לי להתקל לא מעט גם בלקוחות עם ידע בסיסי בתפירה שהיו מעוניינים להרחיב ולהעמיק בתחום. קורס תפירה למתחילים אמנם מנגיש את הידע המקצועי ברמה הבסיסית, אבל מדובר בידע מקיף ונרחב כך שגם מי שמכיר את יסודות התפירה, יוכל ללמוד טכניקות חדשות לתפירה איכותית ולחדד באופן משמעותי את הכישורים הטכניים שלו. 

  3. למי שרוצה לנער את האבק: אם יצא לכם לעסוק בעבר בתפירה אבל הספקתם לשכוח את הידע הטכני ואתם מרגישים חלודים, קורס תפירה למתחילים בהחלט יעזור לכם לרענן את הכישורים ולחזור בחזרה לתחביב האהוב במהירות. 

קורס תפירה למתחילים לא מתאים רק למי שכבר יש ידע מקצועי נרחב בתפירה ובאופן כללי ניתן לראות כי הוא מומלץ בחום כמעט לכל אחד. אורך הקורס 80 שעות אקדמיות פעם בשבוע

תמיד חלמתם ללמוד לתפור?
קורס תפירה במכללת סיטם או קורס תפירה אינטרנטי ע”פ השיטה האיטלקית המנצחת!

או השאירו פרטים להרשמה לקורסים נוספים

קורס תפירה מחיר - איך זה עובד?

ובכן, אצלנו תוכלו לבחור מתוך כמה שיטות לימוד לבחירתך וכמובן בהתאם לתקציב שלכם: 

  • קורס תפירה למתחילים אונליין בזמן שלכם דרך אוסף סרטונים מקצועיים ברורים עם הדרכה סבלנית. הקורס כולל בנוסף ספר לימוד מקיף, ערכת תפירה למתחילים ואת הסרגל הייחודי המאפשר ליצור דוגמאות ועיצובים לפי הטעם שלך.

  • קורס תפירה למתחילים אונליין בלייב, מתבצע בשעות קבועות ועובר דרך שידורי וידאו ממורות מקצועיות ומנוסות ביותר בתחום התפירה. 

  • קורס פרונטלי עם מיטב המורות המאפשר יחס אישי ברמה הגבוהה ביותר, מעקב צמוד אחר ההתקדמות שלכם, סיוע בפיתוח רעיונות עיצוב ותמיכה וליווי שוטפים. הקורס מתבצע בכיתות שלנו ברמת גן בסמיכות לתחנת הרכבת סבידור מרכז. 

עידכונים מהאינסטגרם שלנו

עידכונים מהאינסטגרם שלנו

למה ללכת על קורס תפירה למתחילים?

ובכן, זה לא משנה אם אתם רוצים לרכוש תחביב חדש, אם אתם מעוניינים לחזור לתחביב ישן ולהתמקצע בו יותר לעומק או אפילו אם אתם שואפים להפוך את התשוקה למקצוע ולמקור פרנסה ולהשתלב עם הזמן בתעשיית התדמיתנות ועיצוב האופנה - קורס תפירה למתחילים הוא בהחלט נקודת הפתיחה הטובה ביותר בעבורכם. 

לכל שאלה בנושא אתם מוזמנים לפנות אלינו, בין אם מדובר בשאלות על קורס תפירה למתחילים או התלבטויות לגבי הקורס הנכון לכם. בנוסף, אתם מוזמנים לשמוע עוד מלקוחות העבר המרוצים שלנו ולהבין שהדרך שלכם לידע מקצועי נרחב בתפירה מתחילה ממש כאן.

כל הזכויות שמורות ©

WEBZ DIGITAL