המכללה ללימוד מקצועות האופנה סיטם

לימוד תפירה בבית

אם עולם האופנה, העיצוב וההלבשה הוא בנפשכם, כנראה שגם אתם חשבתם פעם או פעמיים על לימודי עיצוב אופנה, אבל האם יצא לכם פעם לחשוב על לימוד תפירה בבית? 

אם עוד לא יצא לכם אפילו לשמוע על זה, חשוב שתדעו כי מדובר בדרך פשוטה ונוחה בעבור כולם להיכנס אל תוך עולם העיצוב האופנה והיצירה הפיזית של ביגוד וקולקציות אופנה מסוגים שונים. אצלנו, תוכלו לבחור בחוויה המיוחדת הזאת ולרכוש תוך זמן קצר מקצוע או לכל הפחות תחביב שימושי שיאפשר לכם לפתח את הצד היצירתי שבכם. כיום, הכליםן הטכנולוגיים המתקדמים שזמינים לכולם הפכו את התחום של לימוד תפירה בבית לפשוט ונגיש מאי פעם והיום גם אתם יכולים לעשות את זה. 

מייד נסביר מהו הקונספט של לימוד תפירה בבית שאנו מציעים ואיך תוכלו ממש לעצב את חווית הלמידה שלכם בהתאם לרצונות ולמגבלות שלכם. רגע לפני, נספר קצת על לימוד תפירה בבית באופן כללי ועם איזה כלים למעשה תצאו אחרי הקורס וניתן בסוף כמה טיפים איך כדאי לבחור את הקורס שמתאים לכם. 

בכל שאלה על לימוד תפירה בבית או בכל עניין לגביו אתם לא בטוחים עד הסוף בנוגע לקורסים ולטכניקות הלימוד שאנו מציעים אתם מוזמנים לפנות ולהיעזר בנו. 

לפרטים על הקורסים המקוונים לחצו לפרטים נוספים אודות לימודים בסיטם לחצו

לימוד תפירה בבית - מה תקבלו אצלנו?

ובכן, יש מקומות בודדים אחרים המציעים לימוד תפירה עד הבית, אבל רק אצלנו תקבלו את החבילה השלמה:

  • ידע כללי והיכרות עם עולם העיצוב: כולל מעבר על טרנדים חמים היום ואפשרות לתרגול בשיטות לימוד תפירה בבית. אנו מאמינים כי לימודי תפירה ועיצוב אופנה צריכים לשבת על יסודות חזקים ולכן חשוב לנו לשלב עובדות היסטוריות ולתת רקע כללי על עולם עיצוב האופנה ועל טרנדים ישנים אל מול טרנדים חדשים. 

  • טכניקות מתקדמות: במשך קורס לימוד תפירה בבית תלמדו לא מעט טכניקות מתקדמות של עולם עיצוב האופנה עם כלים פשוטים שיאפשרו לכם ליישם אותן במהירות. אחד הכלים הללו הוא כלי פיזי - הסרגל הייחודי שלנו שמאפשר לימוד תפירה בבית בטכניקה פשוטה למדיי שתאפשר לכל אחד להתמקצע בקלות ובמהירות רבה.

  • בסיס רחב לעיצוב אופנה: לימוד תפירה בבית דרכנו לא רק מתמקד בתפירה עצמה, אלא נודע בהיבטים רבים של עיצוב אופנה, תדמיתנות והלבשה. מדובר לא רק בהיכרות משמעותית שתאפשר לכם כניסה חלקה אל העולם הזה, אלא גם בחומר מעשיר ומעניין שיאפשר לכם להעמיק עוד בכל התחום הזה הקשור בתעשיית האופנה והטקסטיל העולמית.  

תמיד חלמתם ללמוד לתפור?
קורס תפירה במכללת סיטם או קורס תפירה אינטרנטי ע”פ השיטה האיטלקית המנצחת!

או השאירו פרטים להרשמה לקורסים נוספים

איך מתבצע לימוד תפירה בבית דרכנו?

ובכן, אתם כמובן כאן כי התעניינתם בקורס לימוד תפירה בבית ועל כן אנו שמחים לאפשר לכם שתי אפשרויות ללמידה עצמית. 

  1. קורס עיצוב ותפירה אונליין בלמידה עצמית: קורס המתקיים דרך שיעורי וידאו מוקלטים ברמה גבוהה עם מיטב המורים המאפשרים לימוד תפירה בבית שלא נופל מהאופציה של למידה פרונטלית. תוכלו לחזור בכל שלב אל שיעורים קודמים ובנוסף תקבלו ספר עם כל הידע המקיף בו תוכלו להיעזר גם. הסרגל שלנו כלול במחיר הקורס המקוון ולא תדרשו לכל עלות נוספת. 

  2. קורס מקוון בלייב: למידה עם מורים דרך הזום. דרך בהחלט נוחה, אבל אם אין לכם בעיה עם למידה עצמית, אנו חושבים זו דרך עדיפה בהחלט. אם אין לכם בעיה לצאת מהבית לטובת השיעור, הדרך הפרונטלית תהיה נגישה וברורה הרבה יותר. 

בנוסף, אנו מאפשרים גם שיעורים פרונטליים בכיתות הלימוד המאובזרות שלנו שנמצאות ברמת גם בסמיכות לתחנת הרכבת לנוחיותכם. השיעורים הפרונטליים מאפשרים יחס אישי וליווי צמוד כך שמדובר בדרך המהירה יותר להתמקצעות.

עידכונים מהאינסטגרם שלנו

עידכונים מהאינסטגרם שלנו

למי מתאים כל קורס?

לימוד תפירה בבית מתאים בהחלט למי שמחפש ללמוד את המקצוע ומעדיף שלא לצאת מהבית. לימוד עצמי הוא יעיל בעיקר כשמדובר באוטו-דידקטיים, אבל חשוב להבין שלא מדובר במשהו מורכב כך שבאמצעות הסרטונים ומערך ההדרכה המקצועי שיצרנו, תוכלו לרכוש את הידע בזמן קצר ביותר, כך שזה מתאים כמעט תמיד לכל אחד. 

למידה פרונטלית היא דרך הרבה יותר מהירה לרכוש את הידע וכמובן שאתם נהנים מהיחס האישי של צוות המורים שלנו.

אם אתם עדיין לא בטוחים אם תעדיפו לימוד תפירה בבית או שדווקא השיטה הפרונטלית היא זו המתאימה לכם, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ולהתייעץ בכל שלב!

כל הזכויות שמורות ©

WEBZ DIGITAL