המכללה ללימוד מקצועות האופנה סיטם

מחיר קורס תדמיתנות

יצא לכם לשאול לאחרונה חברים או מכרים על מחיר קורס תדמיתנות? ובכן, יכול להיות שגם אתם כמו רבים אחרים, מגלים תשוקה ואהבה גדולה לעולם עיצוב האופנה, התפירה והיצירה ומרגישים שאתם מוכנים לקחת את זה לשלב הבא. אם אכן מחיר קורס תדמיתנות מעניין אתכם, חשוב שתדעו שהגעתם בלי שום ספק למקום הנכון. אצלנו תוכלו ללמוד את כל סודות המקצוע, כולל לימודי עיצוב בגדי ים, יסודות הנלמדים בשיעורי קורס תפירה שמלות כלב וערב, טכניקות תפירה מתקדמות, שיטות תדמינות שונות וטכניקת תדמיתנות ספציפית אחת שתאפשר לכם ליצור בגדים וגזרות יוצאי דופן בקלות רבה ובאופן מקצועי. 

אז לפני שנדבר על מחיר קורס תדמיתנות ומה הוא כולל בתוכו, נסביר שאנחנו מאפשרים שלוש אופציות שונות ללימודים עליהם נרחיב בהמשך, כך שהמחיר נקבע על פי הדרך המועדפת עליכם והבחירה כמה לשלם היא לחלוטין בידיים שלכם. בנוסף, כדי שתוכלו להבין האם מחיר קורס תדמיתנות הוא אכן השקעה בה אתם מעוניינים, נסביר למי בכלל מתאים קורס ומה הוא נותן למי שלומד אותו. בכל שאלה נוספת שעולה לאחר מכן לגבי מחיר קורס תדמיתנות, לימודי עיצוב אופנה ותפירה וכל שאלה אחרת בנושאים כלליים, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ואנו נשמח להסביר לכם הכל לעומק כך שהכל יהיה ברור לגמרי. 

לפרטים על הקורסים המקוונים לחצו לפרטים נוספים אודות לימודים בסיטם לחצו

למי שווה לבחור בלימודי תדמיתנות?

זוהי למעשה השאלה הכי חשובה שאתם צריכים לשאול את עצמכם לפני שתחפשו פרטים נוספים חשובים ולפני שתתעניינו בפרטים כמו מחיר קורס תדמיתנות, שעות הלימודים או האופציות השונות ללימוד. 

אנו מאמינים כי מחיר קורס תדמיתנות הוא לא הוצאה סתמית ובטח שלא בזבוז מיותר. חשוב לנו להסביר כי מדובר בהשקעה לטווח ארוך לכל דבר ועניין. אחרי הקורס, תוכלו לקחת את זה לאחד משני האפיקים הבאים: 

  • תחביב שיילך אתכם שנים קדימה: מחיר קורס תדמיתנות כולל בתוכו ידע יקר מפז שיאפשר לכם לרכוש עיסוק תרפי לכל דבר ושאליו תוכלו לחזור בכל שלב ונקודה במהלך החיים. גם אם לא תקחו את זה לכיוון המקצועי, תוכלו לבטא את עצמכם דרך יצירה מקצועית ולתת לחוש האומנותי שלכם לפרוח לגמרי. כמובן שאם תבחרו תוכלו להנחיל את הידע לדורות הבאים. 

  • השתלבות בתעשייה: כשמדברים על מחיר קורס תדמיתנות, צריך לזכור שחלק מהעניין הוא שאתם מקבלים ידע וכלים שיאפשרו לכם לקחת את התשוקה שלכם לכיוון המקצועי. מדובר בתעשייה פורחת והאפשרויות הן בלתי מוגבלות, החל מעבודה עם מעצבים קטנים וחנויות בוטיק ועד למשרות בחברות האופנה הגדולות בארץ ובעולם. בגלל שאנחנו מדברים כאן על קורס תפירה למתחילים במרכז וכמובן אפשרות לקורסי אונליין, הידע שאתם מחפשים נמצא ממש במרחק נגיעה הוא הגיש לכם יותר מאי פעם. 

אם כך, חשוב להבין כי קורס תדמיתנות ועיצוב אופנה מתאים לכל אחד שמתחבר ממקום פנימי עמוק לעולם האופנה. זה לא משנה אם יצא לכם לעצב בעבר, אם תפעלתם מכונת תפירה או כלי תפירה אחרים או שלמדתם על ההיסטוריה של עולם האופנה, כולם יכולים לקחת חלק בקורס הנהדר הזה. אגב, גם מי שכבר יצא לו להתנסות בתפירה ותדמיתנות יקבל הרבה מאד ידע נוסף דרך הקורס הזה. על כן, מחיר קורס תדמיתנות הוא השקעה לכל דבר. 

תמיד חלמתם ללמוד לתפור?
קורס תפירה במכללת סיטם או קורס תפירה אינטרנטי ע”פ השיטה האיטלקית המנצחת!

או השאירו פרטים להרשמה לקורסים נוספים

איך אפשר ללמוד אצלנו?

אצלנו, קורס תפירה ותדמיתנות נלמד בשלוש דרכים לבחירתכם:

  1. לימוד פרונטלי: השיעורים מתקיימים בכיתות הלימוד שלנו שנמצאות ברמת גן בסמיכות לתחנת הרכבת. הדגש בלימוד הפרונטלי הוא על יחס אישי לכל תלמיד ותלמיד תוך הקפדה על כך שהטכניקות השונות נרכשות במלואן ובאופן ברור לחלוטין. מחיר קורס תדמיתנות פרונטלי כולל בתוכו גם את הסרגל המיוחד המאפשר ליצור גזרות בקלות רבה. 

  2. לימוד עצמי אונליין: המתבצע באופן עצמי דרך סרטונים מקצועיים אליהם תקבלו גישה חופשית. בנוסף תקבלו גם ספר שלם עם מידע חשוב נוסף וכמובן את הסרגל ללימוד הטכניקה החדשנית. בהחלט מתאים למי שאוהב ללמוד לבד. 

  3. שיעורי אונליין עם מורים: שיעורים בזום בשעות קבועות, אין צורך לצאת מהבית אלא רק להגיע לשיעורים בזמן. 

עידכונים מהאינסטגרם שלנו

עידכונים מהאינסטגרם שלנו

לסיכום

אם מחיר קורס תדמיתנות מעניין אתכם, דעו שאצלנו תקבלו את התמורה הטובה ביותר בעבורו. אם דברים עדיין לא ברורים, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בהקדם האפשרי ואנו נשמח לענות לכם על כל שאלה שהיא!

כל הזכויות שמורות ©

WEBZ DIGITAL