המכללה ללימוד מקצועות האופנה סיטם

עלות קורס תפירה

אחת השאלות הכי נפוצות שיוצא לנו להיתקל בהן היא מהי עלות קורס תפירה? ובכן, חשוב לנו תמיד לאפשר לתלמידים שלנו מגוון של אופציות על מנת לאפשר למידה של מקצוע ותחביב כל כך מעניין שבאופן שיתאים לכיס של כל אחד. 

בדיוק בגלל זה, אנחנו מציעים יותר מדרך אחת ללמידה, כך שכל אחד יכול לבחור דרך שונה של לימודי תפירה ועיצוב הן מבחינת התקציב והן בבחינה של פרמטרים אחרים כמו אופי הלימוד, האפשרות ללמוד בין כותלי הבית, למידה עצמית מול למידה מונחית וכך הלאה. על כן, עלות קורס תפירה שאנו מציעים משתנה בין סוג קורס אחד למשנהו וכדי להבין מה מתאים לכם עליכם להכיר לעומק את האופציות השונות. בדיוק בשל כך, נספר לכם מייד על הקורסים השונים בהם תוכלו לבחור אצלנו ולמי מתאים כל קורס כך שתוכלו לבחור בזה המתאים לכם על פי עלות קורס תפירה ועל פי המשתנים האחרים. לאחר מכן נספר לכם מה היתרונות בלמידה של המקצוע הזה ומדוע עלות קורס תפירה היא השקעה לטווח ארוך וכלל לא הוצאה חסרת כל משמעות. 

בכל שאלה על עלות קורס תפירה, דרכי הלמידה שאנו מציעים או שאלות נוספות בנוגע ללימודי עיצוב ותדמיתנות, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בהקדם ואנו נשמח לענות על הכל!

לפרטים על הקורסים המקוונים לחצו לפרטים נוספים אודות לימודים בסיטם לחצו

עלות קורס תפירה - הכירו את הקורסים השונים

חשוב לדעת כי במקומות שונים, מחיר קורס תדמיתנות הוא לרוב אחיד פחות או יותר וגם מה שתקבלו בדרך כלל לא ממש משתנה ממקום למקום. לעומת זאת אצלנו, עלות קורס תפירה מכילה בתוכה הרבה יותר מלמידה בסיסית של כישורי התפירה ועל כך נרחיב בהמשך. בינתיים, אלו הקורסים שתוכלו לבחור אצלנו:

  • קורס פרונטלי: לימוד תפירה ועיצוב אופנה ממיטב המורים שלנו. השיעורים מתקיימים בכיתות הלימוד שלנו שנמצאות ברמת גן בסמיכות לתחנת הרכבת סבידור מרכז, כך שניתן להגיע אלינו בקלות ובמהירות. עלות קורס תפירה פרונטלי כוללת גם ציוד בסיסי, כולל הסרגל המיוחד ללימוד שיטת תדמיתנות ותפירה חדשנית המאפשרת יצירת גזרות איכותיות בזמן קצר וברמה מקצועית גבוהה מאד. 

  • קורס אונליין ללימוד עצמי: לימודי תפירה באמצעות סדרת סרטוני וידאו מקצועיים המאפשרים לכם לחזור לכל פרק וחומר לימודי מתי שתרצו וכמובן ללמוד אך ורק בזמנים הנוחים והמתאימים לכם. כאן תקבלו בנוסף לסרגל גם ספר לימוד מקיף המכיל תרגולים נוספים, טכניקות תפירה מתקדמות אחרות וידע נוסף הקשור בעולם עיצוב האופנה.

  • שיעורי אונליין חיים: שיעורים בזום עם מיטב המורים שלנו בשעות קבועות. אין צורך לצאת מהבית אבל יש בהחלט צורך להתחייב לשעות קבועות ואין אפשרות לחזור לשיעורים קודמים. גם כאן תקבלו ערכת לימוד הכוללת את הסרגל המאפשר ללמוד שיטת תדמיתנות מהפכנית ופורצת דרך.

אם כך, אתם כבר יכולים להבין בעצמכם כי עלות קורס תפירה נגזרת מאופי הקורס. עליכם לשאול את עצמכם איזה דרך הכי נוחה ומתאימה לכם ללו"ז ולאופי הלימודי שלכם וכך תוכלו לבחור בדרך שהכי מתאימה לכם. 

תמיד חלמתם ללמוד לתפור?
קורס תפירה במכללת סיטם או קורס תפירה אינטרנטי ע”פ השיטה האיטלקית המנצחת!

או השאירו פרטים להרשמה לקורסים נוספים

עלות קורס תפירה - מדוע כדאי להשקיע את הסכום הזה?

קודם כל עליכם לשאול את עצמכם האם יש לכם תשוקה לעולם הזה של עיצוב אופנה ויצירה באופן כללי. אם התשובה שלכם היא כן באופן חד משמעי, קורס תפירה ועיצוב אופנה הוא דבר שככל הנראה מתאים לכם מאד. לא משנה לאן תקחו את זה בסופו של דבר, תרכשו כאן ידע מקצועי שילווה אתכם לכל החיים, יאפשר להבין טוב יותר את כל תעשיית העיצוב והאופנה וכמובן יאפשר לכם ליצור בגדים ולבוש הלכה למעשה. לאחר הקורס תוכלו לבחור באחד משני האפיקים הבאים:

  • תפירה כתחביב: עלות קורס תפירה היא תמיד משתלמת כי בסופו של דבר תישארו עם תחביב נפלא אליו תוכלו לחזור בכל שלב ולהנות ממנו בשעות הפנאי. 

  • דריסת רגל מקצועית בעולם עיצוב האופנה: בכל שלב בו תהיו מעוניינים להשתלב בתעשיית עיצוב האופנה, הידע המקצועי שתרכשו בקורסים השונים שלנו יאפשר לכם לעשות את זה. מדובר בתעשייה משגשגת ומתפתחת ועל כן בתוך עלות קורס תפירה טמון גם המפתח שלכם לכניסה ראשונית לעולם הזה. 

עידכונים מהאינסטגרם שלנו

עידכונים מהאינסטגרם שלנו

מקווים שהצלחנו לעשות לכם קצת סדר בדברים, בכל שאלה על עלות קורס תפירה או שאלות נוספות אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר!

כל הזכויות שמורות ©

WEBZ DIGITAL