המכללה ללימוד מקצועות האופנה סיטם

קורס עיצוב בגדים ותפירה

אם עולם עיצוב האופנה, התפירה ותדמיתנות מדבר אליכם, הגעתם למקום הנכון. אצלנו תוכלו לרכוש ידע מקצועי רחב עם קורס עיצוב בגדים ותפירה שיאפשר לכם היכרות עם כל הטכניקות החדשות והמובילות בעולם הזה. אתם בטח שואלים את עצמכם מה בכלל כולל בתוכו קורס עיצוב בגדים ותפירה והאם לימודי תפירה ועיצוב יאפשרו לכם לצלול לעומק אל תוך עולם האופנה ברמה המקצועית.

לפני שנענה על זה, חשוב לנו לומר כי קורס עיצוב בגדים ותפירה הוא פשוט דרך נפלאה לרכוש תחביב לכל החיים. תחביב כזה שיאפשר לכם לעוף עם הדמיון שלכם למחוזות חדשים, שייתן לכם לבטא בכל פעם מחדש את הצד האומנותי שבכם ושיכול להוות גם תרפיה לא רעה ודרך נפלאה לשחרור מתחים ולחץ. לכם, אם קורס עיצוב בגדים תפירה הוא משהו שמדבר אליכם ונוגע בתשוקה האמיתית שלכם לעולם האופנה והיצירה, אנחנו חושבים שבהחלט שכדאי לכם ללכת על זה. 

כעת תוכלו להבין בדיוק מזה קורס עיצוב בגדים ותפירה ולמי הוא מתאים, לבחור שיטת לימוד מועדפת מתוך שלוש השיטות שאנו מציעים ופשוט להיכנס לתחום בהקדם האפשרי. בכל שאלה שצצה ועולה על קורס עיצוב בגדים ותפירה אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ואנו נשמח לענות על הכל.

לפרטים על הקורסים המקוונים לחצו לפרטים נוספים אודות לימודים בסיטם לחצו

מחיר קורס תדמיתנות ממוצע לרוב מכיל בתוכו אך ורק מבוא לתדמיתנות ושיטות תפירה בסיסיות, בעוד קורס עיצוב בגדים ותפירה אצלנו נותן לכם ידע מעמיק יותר.

מה תלמדו אצלנו?

  • מגוון טכניקות מקצועיות: קורס עיצוב בגדים ותפירה אצלנו מאפשר לכם ללמוד את הטכניקות המתקדמות ביותר כיום בעולם עיצוב האופנה. במהלך הקורס נעבור על טכניקות עבר ונדבר גם השיטות החדשות ביותר. אנחנו מאמינים כי למידה של הבסיס מאפשרת הבנה טובה יותר שיטות תפירה ועיצוב עדכניות. 

  • טכניקה ייחודית ללמידה מהירה: אנו מציעים לימודים עם סרגל מיוחד שתקבלו מאיתנו באחת מטכניקות התפירה והתדמיתנות המתקדמות ביותר בעולם שמאפשרת לכל אחד לרכוש את הידע לתפירה ועיצוב מקצועיים במהירות שיא. 

  • היכרות עם עולם העיצוב והאופנה: קורס עיצוב בגדים ותפירה לא רק מלמד אתכם את הידע הטכני החשוב של תדמיתנות, יצירת גזרות וטכניקות תפירה, אלא מכניס מאפשר לכם את ההיכרות המעמיקה הראשונית עם עולם עיצוב האופנה. במהלך הקורס נדבר על קולקציות מוכרות, מעצבים בעלי שם ושינויים שחלו בעולם הזה, מה שייתן לכם רקע תיאורטי חשוב מאד שיקל עליכם את הלמידה בלי שום ספק. 

אגב, הסרגל הייחודי שאיתו אנו עובדים ושדרכו ניתן ליישם את הטכניקה המיוחדת שאנו מציעים ניתן לכם ללא כל עלות נוספת מעבר לעלות של כל קורס. עכשיו, נוכל לספר לכם על סוגים שונים של קורס עיצוב בגדים ותפירה שתוכלו לבחור בהם אצלנו. 

תמיד חלמתם ללמוד לתפור?
קורס תפירה במכללת סיטם או קורס תפירה אינטרנטי ע”פ השיטה האיטלקית המנצחת!

או השאירו פרטים להרשמה לקורסים נוספים

אצלנו תוכלו לבחור בשיטה אחת מתוך שלוש שיטות שונות ולתאים לעצמכם קורס עיצוב בגדים ותפירה לפי מידותיכם.

שיטות הלימוד שלנו:

  • לימוד פרונטלי: קורס תפירה ועיצוב אופנה המתקיים בכיתות שלנו הנמצאות בסמיכות לתחנת הרכבת סבידור מרכז ברמת גן. בקורס תהנו מיחס אישי וליווי צמוד של המורים הטובים ביותר בתחום, תוכלו להרגיש את הבדים דרך הידיים שלהם ולסגל את הטכניקות המתקדמות ביותר, כולל שימוש מקצועי בסרגל בזמן הקצר ביותר. 

  • לימודים עצמיים אונליין: קורס עיצוב בגדים ותפירה דרך סרטוני וידאו מקצועיים המכילים את כל הידע שאתם צריכים בהם תוכלו לצפות לפי דרישה. תוכלו לחזור אחורה בכל שלב ובנוסף תוכלו להיעזר בספר שתקבלו המכיל מידע רב נוסף, תרגולים מהירים ופשוטים ורעיונות לעיצובים ראשונים. 

  • שיעורי אונליין בזום: שיעורים אונליין עם מיטב המורים בשעות קבועות בזום, מבלי שתצטרכו לצאת מהבית.

עידכונים מהאינסטגרם שלנו

עידכונים מהאינסטגרם שלנו

ובכן, קודם כל תחשבו אם אתם מעדיפים לצאת מהבית בשביל השיעורים. אם תעדיפו להישאר בבית, קורס עיצוב בגדים ותפירה אונליין עדיף בעבורכם. 

אם אתם מחפשים יחס אישי, תוכלו ללמוד שיעור אונליין לייב מהבית, אבל את הדרך המהירה ביותר לרכישת המקצוע תקבלו בשיעורים הפרונטליים. 

כעת, כל שנשאר לכם הוא להבין איזה מהשיעורים הכי מתאימים לכם. אם אתם לא בטוחים עד הסוף, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ונשמח לעזור לכם שאלה. קורס עיצוב בגדים ותפירה ייקח אתכם בהקדם ולשלב הבא ואנחנו בהחלט ממליצים עליו! 

כל הזכויות שמורות ©

WEBZ DIGITAL