המכללה ללימוד מקצועות האופנה סיטם

קורס תפירה לנערות

בעבור נערות, פיתוח של תחביבים שונים הוא עניין חשוב למדי. הוא מאפשר חידוד של יכולות קוגניטיביות וטכניות של מוטוריקה גסה ועדינה, מאפשר היכרות עם עולמות יצירה מקצועיים ועוזר להעמיק בעולמות תוכן שונים. לכן, קורס תפירה לנערות שאנו מציעים מאפשר בדיוק את הדברים האלו ומקנה ידע חשוב הן מבחינה טכנית עם לימוד של כישורי תפירה ותדמיתנות והן מבחינת ההעשרה וההיכרות שהוא מספק עם עולם האופנה והעיצוב. 

אם אתם מחפשים תחום לימודי ומעניין שיאפשר להתמקד בתחביב שהוא עולם ומלואו בעבור נערה שקרובה אליכם או שאת בעצמך נערה שקוראת את השורות האלו ומחפשת תחום כזה, קורס תפירה לנערות הוא בהחלט אפיק מתאים וראוי. 

לפרטים על הקורסים המקוונים לחצו לפרטים נוספים אודות לימודים בסיטם לחצו

אתם בוודאי רוצים לדעת מה כולל בתוכו קורס תפירה לנערות והאם הוא כולל גם לימוד תפירת בגדי ים והקניית ידע ספציפי נוסף ומייד נסביר יותר לעומק על החומר הנלמד. לאחר מכן, נספר לכם בהרחבה על האופציות השונות של קורס לתפירה לנערות אצלנו ואיך אפשר להתאים לכל אחת שיטת למידה נכונה לפי האופי והאישיות וגם בהתאם למגבלות התקציב. 

אם יש לכם שאלות נוספות על קורס תפירה לנערות, לימודי עיצוב אופנה ותדמיתנות או כל שאלה אחרת בנושאים אחרים, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר טלפוני בהקדם ואנו נשמח לענות על הכל ולתת לכם את כל המידע שאתם צריכים. 

תמיד חלמתם ללמוד לתפור?
קורס תפירה במכללת סיטם או קורס תפירה אינטרנטי ע”פ השיטה האיטלקית המנצחת!

או השאירו פרטים להרשמה לקורסים נוספים

קורס תפירה לנערות - מה הוא בעצם נותן?

ובכן, כפי שציינו בהתחלה, קורס תפירה לנערות בעצם כולל בתוכו הרבה מאד נושאים וטכניקות שונות, כל שלא מדובר בלמידה טכנית של תפירה גרידא. במהלך הקורסים שלנו יתבצע מיקוד בנושאים הבאים:

  1. רכישת טכניקות תדמיתנות: קורס תפירה לנערות כולל בין היתר מבוא לתדמיתנות שהיא למעשה תורת יצירת הגזרות. כך למעשה מקבלים התלמידים ידע וכלים ליצירה של גזרות שונות וסוגי ביגוד פופולריים. במובן הזה, זהו קורס עיצוב אופנה לכל דבר ועניין שכן תורת התדמיתנות היא הבסיס לעיצוב אופנה באופן כללי וזוהי אפשרות נפלאה להיכנס אל תוך עולם התוכן העשיר הזה. 

  2. לימודי תפירה מקצועיים: קורס תפירה לנערות כולל מן הסתם גם לימוד של טכניקות תפירה מתקדמות שהוא הבסיס ליצירה פיזית של ביגוד. בין היתר, הקורסים שלנו כוללים גם הקנייה של טכניקה ייחודית המתבצעת באמצעות סרגל מיוחד שתקבלו מאיתנו, שתאפשר לכם ליצור במהירות, בקלות ובאופן מקצועי גזרות שונות ולהפוך אותן לביגוד של ממש. כמובן שנעבור גם על טכניקות בסיסיות יותר ונלמד איך להשתמש בצורה נכונה בכלים שונים כמו מכונת תפירה. 

  3. היכרות עם עולם עיצוב האופנה: אנו מאמינים כי קורס תפירה לנערות צריך להתבסס על ידע רחב יותר וכי למידה נכונה ואיכותית נשענת על יסודות חזקים. לכן אנו מקפידים לשלב במהלך השיעורים אנקדוטות מעניינות על עולם עיצוב האופנה, לספר על מעצבים מובילים ועל קולקציות פורצות דרך ומעודדים את התלמידות ליצור בהתאם לטרנדים חמים נוכחיים וכמובן בהתאמה להעדפה האישית של כל תלמידה. 

עידכונים מהאינסטגרם שלנו

עידכונים מהאינסטגרם שלנו

איך מתבצע קורס תפירה לנערות?

מבחינתנו, לימודי תפירה למתחילים שהם למעשה חלק מהותי של קורס תפירה לנערות, צריכים להתבצע כך שכל תלמידה תרגיש הכי בנוח ותוכל ללמוד בקצב שלה ולפי איך שמרגיש לה הכי נכון. לכן אנו מציעים שלוש אופציות של קורס תפירה לנערות:

  • קורס פרונטלי: המתקיים בכיתות הלימוד המאובזרות שלנו ברמת גן בסמיכות לתחנת הרכבת. היתרון המובהק של השיטה הזו היא ביחס האישי והליווי הצמוד שלא כל אחד מהתלמידים המאפשרים קצב התקדמות ולמידה מהיר במיוחד. 

  • קורס אונליין ללמידה עצמית: קורס תפירה לנערות שמתאים במיוחד למי שאוהבת ללמוד בקצב שלה ורוצה לחזור באופן ממוקד לחלקים מסוים בקורס. החומר נלמד דרך סרטוני וידאו מקצועיים אליהם תקבלו גישה מלאה ובנוסף תקבלו גם ספר מקיף עם מידע נוסף. כך ניתן לחזור לכל שלב בלימוד וללמוד רק מתי שנוח. 

  • קורס אונליין בלייב: עם מיטב המורים שלנו בשעות קבועות ללמידה מהבית. 

שימו לב כי הסרגל הייחודי מגיע לכם ללא כל עלות נוספות בכל אחת מן האופציות הללו.

קורס תפירה לנערות הוא דרך מצוינת לנשים צעירות להיכנס לעולם עיצוב האופנה והיצירה של ביגוד ואנו בהחלט ממליצים לכל מי שמתחברת לתחום הזה לקפוץ למים ולנסות אותו. זמינים בעבורכם לכל שאלה נוספת, בהצלחה!

כל הזכויות שמורות ©

WEBZ DIGITAL